Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Test Nawigacji z Mapami Europy


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam przeczytalem sporo watkow na www.my-navia.pl na temat 500HD i pisza wyraznie ze matryca HD przy taki mprocu to nieporozumienie. ja mam bez HD i dziala wszystko plynnie i filmy i navi. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przeczytalem sporo watkow na www.my-navia.pl na temat 500HD i pisza wyraznie ze matryca HD przy taki mprocu to nieporozumienie. ja mam bez HD i dziala wszystko plynnie i filmy i navi. pozdro

Zgadza się że ten procesor mediateka 468MHz mógłby być szybszy ale w normalnej jeździe to nie przeszkadza nie zacina się by jazda była uciążliwa :wink4:

Do 300zł nadal to jest bardzo dobra pozycja równo ze sprawdzonym Mio 500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze chyba Mio bedzie kosztowac wiecej ?

Będziesz chciał to ten kolega ma za 299zł i wtedy masz za free odblokowaną z tą nakładką (nowe menu z ikonami pod AM, Tom Tom itd wtedy wkładasz karte z AM i wszystko działa) pod nowe mapy, z gwarancją oczywiście i na dołączonej płycie masz jak coś soft oryginalny gdybyś sobie chciał wszystko przywrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te całe odblokowanie to tylko kopiuj/wklej wiec filozofii nie ma. kupiłem GC 500 i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gocleverze tak natomiast w Mio już nie bo ze ścieżkami musiał by się pobawić (gdyby takiego kupił np w sklepie nie odblokowanego) a dla laika to skomplikowana rzecz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma Pentagram Nomand z AM 6.8.1 Smiga bez problemu .

Ps.

Jeśli ktoś ma ochotę na sprzęt Pentagrama to prosze Info na PW - Mam zniżki u nich . :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie warto brac nawigacje z punktów Vitay, domyślam sie ze to niska półka, ale cos wziaśc musze, navi w sumie nie mam :gwizdanie:

http://www.vitay.pl/katalog-Vitay/nagrody/Nawigacja-samochodowa,25.html

Jest to chyba ten model

http://eu.mio.com/pl_PL/spirit-487.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka nawi byscie polecili do 500-600zl ?

Chodzi mi o dobra mape Europy zachodniej (glownie na trasie Polska - Roterdam), ale w kraju pozniej tez sie przyda :)

Szybkie lapanie sygnalu satelit zaraz po odpaleniu, szybkie przeliczanie trasy, znajdywanie innej, gdy sie zjedzie z zaplanowanej.

Dobrze, gdyby bylo mozna przegladac wybrana trase w wiekszej skali i np. ja dodatkowo edytowac (np. wstawic punkt posredni)

Sam ekran tez, zeby nie byl za maly, zeby nie trzeba bylo sie skupiac podczas jazdy na odczytaniu informacji. Prosty, przejrzysty, ale z wszystkimi niezbednymi informacjami.

Chyba nie mam za duzo wymagan? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Navman S70 z wgrana AutoMapa. Bylbym zadowolony gdyby nie to ze Navman ma zabezpieczenia przed innym oprogramowaniem. Nie wlacza sie drugi stopien podswietlenia i przy mocnym swietle slonca kiepsko widac :kwasny: Ale ogolnie jestem bardzo zadowolony z Automapy. I szukam teraz jakiegos uzywanego urzadzenia ktore by sobie dobrze radzilo zwlaszcza na bardzo dlugich trasach (polska - anglia). Byc moze jakis palmtop z GPS. Urzadzenie do ktorego latwo moglbym wgrac inny program i przetestowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio skusiłem się na nwigacje navroad 470enovo i muszę powiedzieć że za tą cenę dostajemy sprzęt bardzo dobrej jakości do tego automape z roczną aktualizacją. Jestem w trakcie testowania ale jak na razie jestem bardzo zadowolony. Minusy to czułość ekranu dotykowego troszkę za mała ale da się przyzwyczaić i głośnik. Poza tymi minusami sprzęt godny polecenia. I co najważniejsze ma sirwa V czyli wyszukiwanie sygnału gps trwa ułamek sekundy :decayed: Nawigacja oczywiście jest odblokowana :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie. Jesli chodzi o czulosc ekranu w Navmanie to rowniez jak dla mnie kiepsko (chociaz wiekszy problem mam wrazenie ze jest z kalibracja). Podobnie z wyszukiwaniem sygnalu gps. Ale to sa minusy urzadzenia. Bo jesli chodzi o AutoMape to jestem bardzo zadowolony. A tego Navmana raczej nie polecam.

A testowal ktos moze Mio Navman Spirit V735 TV?

Nawigacja z przekatna 7 cali i tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na kupnie Navi co polecicie.Myślałem o MIO S600 albo MIO 500 , MIO SPIRIT 670,ewentualnie jakiś nawigon do 500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja HD to hujnia, wystarczy poczytac, AM sie bedzie cieła bo za slaby proc na taka rozdzialke. lepiej zwykla matryce

Ja mam z HD i Automapa ( aktualnie 6.8.1 ) się nie przycina :cool: sprzęt kupiony u kolegi Pablo- polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja HD to hujnia, wystarczy poczytac, AM sie bedzie cieła bo za slaby proc na taka rozdzialke. lepiej zwykla matryce

Ja mam z HD i Automapa ( aktualnie 6.8.1 ) się nie przycina :cool: sprzęt kupiony u kolegi Pablo - polecam :good:

potwierdzam,kolega danielom chyba nie do końca doczytany :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja HD to hujnia, wystarczy poczytac, AM sie bedzie cieła bo za slaby proc na taka rozdzialke. lepiej zwykla matryce

Ja mam z HD i Automapa ( aktualnie 6.8.1 ) się nie przycina :cool: sprzęt kupiony u kolegi Pablo - polecam :good:

Jesteś wyjatkiem, cale forum my-navia.pl jest pełne od kiepskich opini na ten temat.

Wersja HD to hujnia, wystarczy poczytac, AM sie bedzie cieła bo za slaby proc na taka rozdzialke. lepiej zwykla matryce

Ja mam z HD i Automapa ( aktualnie 6.8.1 ) się nie przycina :cool: sprzęt kupiony u kolegi Pablo - polecam :good:

potwierdzam,kolega danielom chyba nie do końca doczytany :gwizdanie:

Bardziej niz sie Tobie wydaje jestem doczytany, sporo czasu spedzilem nim wybrałem HD a zwykla 500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na kupnie Navi co polecicie.Myślałem o MIO S600 albo MIO 500 , MIO SPIRIT 670,ewentualnie jakiś nawigon do 500 zł

Mio jeśli chcesz kupić to takie na których da się postawić AutoMape - mapy Mio są cienkie (przynajmniej w porównaniu do AutoMapy), aczkolwiek musisz się liczyć ze spadkiem wydajności (AutoMapa jest strasznie pamięciożerna).

Nie polecam serii Moov - pracuję w serwisie gwarancyjnym Mio i ilośc jaka ich przychodzi w porównaniu do np serii S czy tym bardziej C jest nieporównywalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...