Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piszczenie na włączonej klimie


Zagros22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem mianowicie, gdy włącze klime cos piszczy, wydaje mi sie ze pasek, gdy wylacze jest cisza. auto mialo ostatnio rozpinany caly przod, mozliwe ze to tylko kwestia zlego naciagniecia paska przez mechanika? czy cos jeszcze moze powodowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może halasowac jakaś rolka albo i łożysko w kompresorze. 

Jeśli to kompresor to radzę interweniowac jak najszybciej, bo może nie będzie za późno i nie dojdzie do zanieczyszczenia układu przez zatarcie sprężarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, przem8 napisał:

Może halasowac jakaś rolka albo i łożysko w kompresorze. 

Jeśli to kompresor to radzę interweniowac jak najszybciej, bo może nie będzie za późno i nie dojdzie do zanieczyszczenia układu przez zatarcie sprężarki.

wszystkie rolki byly montowane niedawno(te same gdyż maja 3000 przebiegu) , razem z paskiem tylko tutaj nowym oraz napinaczem, przed zaprowadzeniem do mechanika wszystko było ok, auto stało półtorej miesiaca bez użytku  u niego z powodu mojego pobytu w szpitalu możliwe, ze samoistnie tez by sie tak stało przez dluzszy postoj? czy tu juz raczej tylko celowac w pasek/rolke?

Edytowane przez Zagros22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zagros22 napisał:

czy tu juz raczej tylko celowac w pasek/rolke?

Nagraj ten dźwięk i proponuję nabyć stetoskop warsztatowy albo zdjąć pasek i sprawdzać po kolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, przem8 napisał:

Nagraj ten dźwięk i proponuję nabyć stetoskop warsztatowy albo zdjąć pasek i sprawdzać po kolei.

wrzucam nagrany dzwiek, bylo kilka prob nagrania bo kilka razy sie nic nie pojawilo z niepokojacych odglosow, na koncu wylaczenie klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...