Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie radia Alpine z fabrycznym wzmacniaczem


szakaaal15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Chciał bym zaciągnąć porady od Was,

Od około roku jestem posiadaczem Radia Alpine UTE-200BT dotychczas miałem podłączone głośniki z czterech drzwi bezpośrednio do kostki iso w radiu (był zainstalowany system standard - głośniki tylko w przednich drzwiach, tylne dorobiłem).

Ostatnio chciałem jednak dodać kolejne dwa głośniki jeden nisko tonowy z tyłu przez fabryczny wzmacniacz Audi (nie bose) i jeden wysokotonowy z przodu. Podłączenie wzmacniacza sprawdziłem - ktoś na forum miał pourywane przewody czy jakoś tak i daliście mu informacje pod jakim pinem co się znajduje (kostka wzmacniacz) oraz sugerowałem się instrukcją z książki „instrukcji obsługi” od radia Alpine. Po podłączeniu okazało się że głośniki tylnych drzwi które też mają iść przez wzmacniacz oraz głośnik nisko tonowy po prostu nie grają. Możliwe że coś źle podłączyłem z wejściem dźwięku do wzmacniacza...

Wzmacniacz podłączyłem przewodami RCA do radia w miejscu z napisem subwoofer (niestety brak reakcji na dźwięk z radia) nawet próbowałem podnieść w radiu level subufera – nic nie pomagało.

Czy wyjście mocy może być za małe? Dlaczego to nie gra?

Gdy podłączyłem na chwile wzmacniacz pod kostkę iso tylnych głośników to zaczął grać (niestety nie wiem czy tak może to być podłączone więc chwilowo jeżdżę tylko na głośnikach przednich drzwi.

Prosił bym o poradę jak mam to zainstalować.

Z góry dziękuje za pomoc :)

podłączenie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...