Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MMI 3G / BT / Spolszczenie - problem


sebadance

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od kilku dni jestem posiadaczem A4 B8 z 2009r.

W trakcie użytkowania pojazdu natknąłem na kilka komplikacji. Szukałem oczywiście odpowiedzi w necie i na forum też, ale nie znalazłem nic co byłoby mi w stanie pomóc. W związku z tym mam pytania do bardziej doświadczonych właścicieli:

1) Posiadam MMI 3G z wbudowanym modułem BT - pytanie czy jestem w stanie samodzielnie wykonać spolszczenie menu? Jeśli tak to czy macie jakieś instrukcje jak można to zrobić? Widziałem, że chomik nie cieszy się dobrą opinią.

2) Moduł BT łączy mi się z moim telefonem, ale mogę używać go wyłącznie do dzwonienia. Czy można jakoś skonfigurować moduł BT, aby przesyłać z telefonu dźwięk? Np. ze spotify?

3) Nie jestem pewien, ale MMI 3G powinno chyba mieć w standardzie gniazdo AUX. Tylko, że szukałem praktycznie wszędzie i nie mogę go nigdzie znaleźć. Czy to możliwe, że nie mam auxa?

I jeszcze jakbyście mogli powiedzieć, czy warto sobie rozkodować jakieś dodatkowe funkcje? Słyszałem, że można np. poprzez kodowanie dodać sobie np. doświetlanie zakrętów (brzmi jak ściema :P).

 

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi!

Z góry dzięki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo szukałeś albo w ogóle.

co do pytań:

1. Nie

2. Nie

3. Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki za odpowiedzi. Wszystko jasne.

Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...