Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Rotor POMOC!!


Largo13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Zwracam się do Was o prośbą o POMOC!

Dwa dni temu kupiłem wymarzone koła Audi Rotor… sprzedawca zapewniał, mnie (i miał tak w ogłoszeniu) że pasują do Audi A4 B9…. U wulkanizatora po wyważeniu kół okazało się że nie pasują (nie znam fachowych nazw ale felga nie wchodzi na „kółko” w kole – ostatnie foto - gdyż jest ono za duże a dziurka w feldze za mała…

Poinformowałem sprzedawcę o przedmiotowym fakcie chcąc zwrócić felgi …. Po czym ślad po nim zaginął…. Nie dopisuje i nie odbiera telefonów…..

Zostałem z KOSZMAREM zamiast z wymarzonymi felgami…

Mam prośbę czy możecie mi napisać dokładnie do jakich modeli pasują przedmiotowe felgi i jaki mają parametry?

Nie zostaje mi nic innego jak wystawić je pilnie na sprzedaż aby pozbyć się problemu i kupić faktyczne pasujące felgi.

Wystawiając ogłoszenie nie chcę nikogo wprowadzić w błąd dlatego zależmy mi na ustaleniu do jakich modeli są dedykowane tak aby przyszły nabywca mógł się faktycznie cieszyć z zakupu a nie przeżywać tego co ja teraz….

Parametry z ogłoszenia: 225/35/18, rozstaw śrub: 5x112, ET: 39,

Dziękuję za wszelką pomoc.

20200709_083928.jpg

20200709_084013.jpg

20200709_083914.jpg

20200709_083947.jpg

20200709_084017.jpg

20200707_122230.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar piasty w A4 B9 to 66.5mm zmierz ile ma felga ?

Wychodzi że 57.1mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma 57,1 mm. Rozumiem, że pozostaje sprzedaż ?? Do jakiego modelu Audi mogą być te felgi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pozostaje sprzedaż, do większości Audi starszych roczników A3,A4-B6-B7, napisz jaki ma rozmiar otwór centrujący felgi kupujący wtedy będzie wiedział.

WWW.MADOR-OPONY.PL

Tabela otworów centrujących piast samochodów , rozstawy felg wg. marek . Sprawdź jak dobrać plastikowe dystanse do felg, śruby i nakrętki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...