Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak kostki do podłączenia instalacji schowka


letallec

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z brakiem podświetlenia w schowku postanowiłem dodać instalacje. Kupiłem ori wiązkę, ale po demontażu schowka okazało się że nia ma tam wtyczki żeby podlaczyc okablowanie schowka. Proszę o pomoc jak to podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie było .Plus podłączony po bezpieczniku ze skrzynki z prawej strony ,a masa z punktu masy w pobliżu schowka.Nie pamiętam który bezpiecznik ale musisz znaleźć taki na którym jest stale napięcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak, udało Ci się?

Ja dzisiaj miałem pierwszą próbę. Zrobiłem wszystko według tutoriala z poniższego filmiku:

I efekt jest taki, że lampka nie świeci, nie ważne czy bez zapłonu czy z zapłonem. I dochodzę do wniosku, że winowajcą jest brak plusa w mojej kostce (na filmiku Krystian ma plusa od góry do dołu pociągniętego), a u mnie lewa strona kostki jest pusta. Tylko teraz pytanie skąd ewentualnie takiego plusa pociągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zacząłem. Chce to podłączyć przez wtyczki jak w oryginale i szukam wtyczki od strony auta. Jeśli ktoś zna jej numer to proszę o podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barti_ napisał:

I jak, udało Ci się?

Ja dzisiaj miałem pierwszą próbę. Zrobiłem wszystko według tutoriala z poniższego filmiku:

I efekt jest taki, że lampka nie świeci, nie ważne czy bez zapłonu czy z zapłonem. I dochodzę do wniosku, że winowajcą jest brak plusa w mojej kostce (na filmiku Krystian ma plusa od góry do dołu pociągniętego), a u mnie lewa strona kostki jest pusta. Tylko teraz pytanie skąd ewentualnie takiego plusa pociągnąć?

Nie podłączaj pod stały plus bo jak Ci padnie włącznik tej lampki to się będzie świecić non stop i rozładuje aku. Szukaj plusa po stacyjce np z zapalniczki. Albo szukaj plusa który pojawia się po otworzeniu auta a po zamknięciu znika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, corradoowner napisał:

Nie podłączaj pod stały plus bo jak Ci padnie włącznik tej lampki to się będzie świecić non stop i rozładuje aku. Szukaj plusa po stacyjce np z zapalniczki. Albo szukaj plusa który pojawia się po otworzeniu auta a po zamknięciu znika. 

W jaki sposób zrobić to z zapalniczki? Od strony technicznej jak to ogarnąć? Sorry, ale jestem zielony w tym temacie.

Jeżeli chodzi o zestaw który montowałem to taki:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Barti_ napisał:

W jaki sposób zrobić to z zapalniczki? Od strony technicznej jak to ogarnąć? Sorry, ale jestem zielony w tym temacie.

Jeżeli chodzi o zestaw który montowałem to taki:

 

Weź plusa z zasilania zapalniczki bezpośrednio z gniazda. Jeżeli dobrze pamiętam to nie musisz rozbierać całego tunelu środkowego. Wyciąga się sama popielniczka i zapalniczka. Podepnij przewód pod zasilanie gniazda zapalniczki i poprowadź pod konsola do schowka i podepnij do instalacji schowka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Barti_ napisał:

W jaki sposób zrobić to z zapalniczki? Od strony technicznej jak to ogarnąć? Sorry, ale jestem zielony w tym temacie.

Jeżeli chodzi o zestaw który montowałem to taki:

 

Nie czytałeś manuala do tego moda co nie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten manual to straszne druciarstwo. nie chce robic tego w ten sposob. Wrzuccie prosze numer wtyczki schowka od strony samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2020 o 13:19, letallec napisał:

Ten manual to straszne druciarstwo. nie chce robic tego w ten sposob. Wrzuccie prosze numer wtyczki schowka od strony samochodu.

Druciarstwo? Pokaż mi w której minucie tego filmu jest druciarstwo? Nie masz pojęcia jak podłączyć lampkę w schowku, nie wiem czy jest prostszy mod w b8, a dobry tutorial dla małpy nazywasz druciarstwem. Po co Ci numer wtyczki skoro i tak musisz zrobić i podłączyć instalację? Najprostszym sposobem jest podłączenie plusa do skrzynki z bezpiecznikami po prawej stronie, tylko tego plusa trzeba znaleźć a nie podłączać na pałe w puste gniazdo. Przecież możesz mieć inne wyposażenie niż kolega i stąd braki w skrzynce z bezpiecznikami. Drugim sposobem jest podłączenie plusa pod gniazdo zapalniczki. Nie wiem w czym tu widzisz druciarstwo. Jak Ci się nie podoba taki mod to jedz do ASO i poproś i dołożenie podświetlenia schowka. 

Edytowane przez corradoowner
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się będzie wybrać do ASO. Podam później ten numer jak już będzie ustalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, letallec napisał:

Trzeba się będzie wybrać do ASO. Podam później ten numer jak już będzie ustalony.

Wszystko jest podane wystarczy przeczytać że zrozumieniem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pawel72689 napisał:

Wszystko jest podane wystarczy przeczytać że zrozumieniem :facepalm:

Numer wtyczki jest podany? W ktorej minucie filmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lewej od strony schowka, po prawej od strony auta. Sprawa wyjasniona, mozna zamykac.

obraz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6Q0 972 726 wtyka 12 PIN

- 6Q0 972 736 wtyka 12 PIN

Nie mówię o filmie ale o manualu z tego forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...