Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Numer wzmacniacza antenowego pod rns-e.


r7adek

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest numer wzmacniacza pod rns - e w avancie , ponieważ dołożyłem to radio i słabo łapie fale radiowe. 

Edytowane przez r7adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz nie ma znaczenia pewnie go nie zasiliłeś. Z jakiego radia przechodziłeś ? 2din 1din ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rnse działa na zwykłym wzmacniaczu antenowym który został po wypasionym chorusie ?  jak masz antenę diversity to zmień miejscami kolejość wpięć anten przy radiu.

Ale by w pełni wykorzystać tuner z rnse potrzeba inaczej podłączyć wzmacniacz,wersja P w zupełności się nada. 

phasen_schaltdiversity.jpg

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz jest ten sam podpięcie jest inne ja jak miałem b5 miałem rns-e i tam działało bez problemu tu też musi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wyszukiwałem informacji na ten temat,wzmacniacz który współpracuje(np. P) z rnse  ma dodatkowe wejście ( IF) z którego korzysta dla wyszukiwania częstotliwości pośredniej. Wzmacniacz od anteny diversity (AF na zdjęciu ) nie ma tego wejścia,wówczas tuner w rnse nie korzysta z częstotliwości pośredniej dla wyszukania mocniejszego sygnału fm i "jedzie" cały czas  na tej jednej częstotliwości stacji. 

Screenshot_2020-07-10-18-32-37.png

Screenshot_2020-07-10-18-32-59.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2020 o 18:14, Tom A4 napisał:

wzmacniacz nie ma znaczenia pewnie go nie zasiliłeś. Z jakiego radia przechodziłeś ? 2din 1din ?

2 din. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2020 o 18:47, pila24 napisał:

Kiedyś wyszukiwałem informacji na ten temat,wzmacniacz który współpracuje(np. P) z rnse  ma dodatkowe wejście ( IF) z którego korzysta dla wyszukiwania częstotliwości pośredniej. Wzmacniacz od anteny diversity (AF na zdjęciu ) nie ma tego wejścia,wówczas tuner w rnse nie korzysta z częstotliwości pośredniej dla wyszukania mocniejszego sygnału fm i "jedzie" cały czas  na tej jednej częstotliwości stacji. 

Screenshot_2020-07-10-18-32-37.png

Screenshot_2020-07-10-18-32-59.png

Mam z końcówką,, P"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, r7adek napisał:

Mam z końcówką,, P"

To zostaje kwestia odpowiedniego podpięcia, zapewne wejście fm3 in podłączyć trzeba pod wejście fm2 in z systemu diversity a reszta zostaje jak była (czyli podwójna wtyczka wpięta jak wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2020 o 17:31, pila24 napisał:

To zostaje kwestia odpowiedniego podpięcia, zapewne wejście fm3 in podłączyć trzeba pod wejście fm2 in z systemu diversity a reszta zostaje jak była (czyli podwójna wtyczka wpięta jak wcześniej. 

Mam tak wpięte:

Zamieniać 2 z 3? 

IMG_20201229_083127.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, aker napisał:

Kostki rozbierasz i możesz zamienić kable

Tylko, czy napewno to pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem,możesz próbować bo nie dużo przy tym roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rnse korzysta łącznie z 3 anten,(concert 2 z dwóch) fm1 to szyba lewa,fm2 szyba klapy i fm3 szyba prawa. Nawet jak pominiesz szybę klapy to odbiór na 2 antenach tez powinien być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z sedanem różni się to jakoś? Miałem Concerta z diversity i po przejściu na rnse odbiór słaby choć wcześniej też szału nie było 

I błąd 00858 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...