Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stage 2 a Dowód Rejestracyjny


Marciol

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ostatnio zastanawiam się gdyż lada chwila wpadnie u mnie Stage 2 1.8t Czyli okolice tych 250km

 

Jak to jest ? Trzeba zmieniać moc w dowodzie oraz OC? Ogólnie jeśli chodzi o stronę prawną?

Jaka jest droga papierkowa ,co trzeba ? 

 

Edit: Z tego co słyszałem sam chip samo ECU nie trzeba zmieniać danych w dowodzie ale tu już jet więcej niż ECU 

 

Edytowane przez Marciol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zglaszasz, to nie Niemcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Dev napisał:

Nic nie zglaszasz, to nie Niemcy

W przypadku kolizji czy wypadku słyszałem że ubezpieczalnia potrafi zainteresować się i sprawdzić moc byle by nie płacić ,zresztą mody i tak gołym okiem widać pod maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Marciol napisał:

W przypadku kolizji czy wypadku słyszałem że ubezpieczalnia potrafi zainteresować się i sprawdzić moc byle by nie płacić ,zresztą mody i tak gołym okiem widać pod maską.

Nic nie zrobia, u nas  ie jedt to usankcjonowane prawnie

Ogolnie mozna to olac

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze w Polsce sie tego nie zglasza bo nie slyszalem jeszcze o przypadku zeby przy kolizji brali auto na rolke i sprawdzali moc.
Inna sprawa mysle przy gwincie,konkretnej glebie albo negatywie-wtedy mozliwe ze sie przyczepia i beda chcieli homologacje na to,ale reki nie dam uciac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo znajomych ma grubo wymodzone fury pod maska i nikt nigdy nic nie zgłaszał wiec tak jak koledzy wyżej pisza.. można olać temat :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki.

 

11 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Mnóstwo znajomych ma grubo wymodzone fury pod maska i nikt nigdy nic nie zgłaszał wiec tak jak koledzy wyżej pisza.. można olać temat :thumbup1:

Tak z ciekawości jeszcze zapytam miał ktoś wypadek kolizcje cokolwiek pomodzoną furą z waszych znajomych ? I jak to później wyglądało pod tym wzglęm? Normalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marciol napisał:

Okej, dzięki.

 

Tak z ciekawości jeszcze zapytam miał ktoś wypadek kolizcje cokolwiek pomodzoną furą z waszych znajomych ? I jak to później wyglądało pod tym wzglęm? Normalnie ?

Normalnie 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...