Skocz do zawartości
IGNOROWANY

myjka ciśnieniowa


kubabkb

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie wyzej Panowie, potrzebuje jakies  sprawdzonej myjki do uzytku domowego.

glownie do mycia auta i kosiarki

mozecie mi cos polecic dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KARCHER K4 bedziesz miał na lata. Drogi ale bezproblemowy i dobrze dmucha. Max 120 bar

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten karcher to porażka i nie wiem za co tyle hajsu płacić.  Jeśli ma być tylko do mycia samochodu to szkoda przepłacać, bo tak samo zadziała najtańsza myjka marketowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu bratu ktoś kiedyś polecił w małej kasie Krafta kupił to i już dwa lata to oboje użytkujemy bez kłopotów chyba 400zl to kosztowało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, przem8 napisał:

Ten karcher to porażka i nie wiem za co tyle hajsu płacić.  Jeśli ma być tylko do mycia samochodu to szkoda przepłacać, bo tak samo zadziała najtańsza myjka marketowa.

Najtańsza zdechnie szybko, przegrzeje się po kilkuminutowym myciu bez przerwy lub zablokuje się. Karcher jest drogi ale płaci się za jakość, po za tym ma odpowiednie ciśnienie , 150 bar to już mocno a marketowe maja do 100. Może być ewentualnie K5.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karcher K5. Mam i jestem bardzo zadowolony. Wart wydanych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj się za kranzle, solidna konstrukcja, pompa mosiężna, a nie plastikowa lub aluminiowa jak w karcher. Mam od niedawna model 1050 TS, co prawda nie miałem wcześniej za dużo do czynienia z innymi myjkami, ale ta sprawia wrażenie bardzo solidnej i trwałej, myślę że posłuży wiele lat.

 

Edytowane przez ferdek77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Posiadam już drugi rok KARCHER K5 Full control i zero problemu. Używam do mycia auta, traktora i przy pracach domowych jeśli potrzebny. Kupiłem na allegro z dodatkowym wyposażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ferdek77 napisał:

Rozejrzyj się za kranzle, solidna konstrukcja, pompa mosiężna, a nie plastikowa lub aluminiowa jak w karcher. Mam od niedawna model 1050 TS, co prawda nie miałem wcześniej za dużo do czynienia z innymi myjkami, ale ta sprawia wrażenie bardzo solidnej i trwałej, myślę że posłuży wiele lat.

 

Kränzle jest dużo lepsza od Kärcher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci powiem tak. Jeżeli chcesz mieć porządna myjkę która faktycznie umyjesz auto ale i nie tylko to proponuję myjkę na ciepłą wodę. Tylko nic nie pisałeś jaki chcesz budżet na zakup przeznaczyć? Ja mam myjkę Franke do 250 barów (nie pamiętam teraz modelu), to spokojnie zakładam pianownice i myje samochody później inżektor i umyjesz jak na bezdotykowej. Tylko wiadomo jest to już spora myjka i na siłę ale robotę robi. Z tego co się orientuję to te starsze modele karcher też nie były złe, nowe to ponoć chińczyk (tak od gościa słyszałem który chandluje tym sprzętem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do użytku domowego mogę polecić STIHL RE 130 PLUS  używam nią do mycia kostki,  płotu betonowego i samochodu.

Zwróć uwagę na wagę myjek różnych producentów tej samej mocy ciśnienia roboczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...