Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akcja serwisowa 27H2 - Mild Hybrid po 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko troszke odkopujac - udalo sie wymienic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się przejść tą akcję w Auto Special w Krakowie? Ja ostatnio dzwoniłem i podobno dalej nie mają części...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh czesci schodza na bierzaco (samochody zastepcze, podobno nawet auta przed wydaniem mialy akcje serwisowe). Pozostaje albo czekac, albo liczyc troche na farta, albo cisnac Poznan zeby stricte pod Twoj VIN dostarczyli czesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wymienili ale zamówione było Pod VIN,   pierwsze pismo dostalem w lipcu,  na początku tylko dzwoniłem i się pytałem ale mowili że niema części i będą dzwonić jak będzie dostępna, potem o tym zapomniałem, dopiero w listopadzie znowu zadzwoniłem i już poszło zamówienie na VIN,  2 tyg później miałem wymienione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2020 o 18:53, proarnes napisał:

Czy komuś udało się przejść tą akcję w Auto Special w Krakowie? Ja ostatnio dzwoniłem i podobno dalej nie mają części...

czekam od lipca :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2020 o 12:44, D4NTE napisał:

czekam od lipca :facepalm:

Ja też chyba jakoś od lipca. Porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, proarnes napisał:

Ja też chyba jakoś od lipca. Porażka

Co dzwonię to części brak a kolejka na 200 aut przedemna, to jest kpina z klienta :buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, D4NTE napisał:

Co dzwonię to części brak a kolejka na 200 aut przedemna, to jest kpina z klienta :buahaha:

Całkiem zrozumiałe, że jesteś daną sytuacją wkurzony i rozczarowany ale sytuacja jest o tyle skomplikowana, że to nie tylko w PL ale na całym świecie muszą przeprowadzić akcję. W skali globalnej jest to 530.000 pojazdów (A4 do A7, Q5) aktualna linia produkcyjna, która też musi być w pierwszej kolejności zaopatrzona w nowe poprawione części. Producent po prostu nie nadąża. Podobna sytuacja była z EGRami do silników 2.0 TDI po tym jak przeprowadzono przymusowy  update sterowników w silnikach EA189 i EGRy padały jak muchy. Nagle brakowało 35000 EGRów na rynku. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Muskel1 napisał:

Całkiem zrozumiałe, że jesteś daną sytuacją wkurzony i rozczarowany ale sytuacja jest o tyle skomplikowana, że to nie tylko w PL ale na całym świecie muszą przeprowadzić akcję. W skali globalnej jest to 530.000 pojazdów (A4 do A7, Q5) aktualna linia produkcyjna, która też musi być w pierwszej kolejności zaopatrzona w nowe poprawione części. Producent po prostu nie nadąża. Podobna sytuacja była z EGRami do silników 2.0 TDI po tym jak przeprowadzono przymusowy  update sterowników w silnikach EA189 i EGRy padały jak muchy. Nagle brakowało 35000 EGRów na rynku. 

Ja to rozumiem ale sprzedając mi auto wiedzieli już że mam bubla pod maską. Co będzie gdyby auto mi spłonęło? Świadomie użytkuję auto z wadą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie. W tym przypadku dostaniesz pieniądze z ubezpieczalni. Ubezpieczalnia może skierować swoje roszczenia do Audi AG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2020 o 10:01, Muskel1 napisał:

Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie. W tym przypadku dostaniesz pieniądze z ubezpieczalni. Ubezpieczalnia może skierować swoje roszczenia do Audi AG. 

Chyba mnie ktoś usłyszał w Aso, gdyż wczoraj do mnie zadzwoniono:whistling:  we wtorek smerfa czeka zabieg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy u mnie było to zrobione przed wydaniem samochodu - połowa listopada...:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w bagażniku obok wlepki powinna być naklejka jeżeli akcja była przeprowadzona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Muskel1 napisał:

Zobacz w bagażniku obok wlepki powinna być naklejka jeżeli akcja była przeprowadzona. 

oprócz wlepki z kodami nic nie innego nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie nie wymienili. Dla 100% pewności zadzwoń do ASO i podaj im VIN niech sprawdzą. 

Alternatywnie tu mozesz wpisac VIN i sprawdzic

MICROSITES.AUDI.COM

 

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Muskel1 napisał:

To pewnie nie wymienili. Dla 100% pewności zadzwoń do ASO i podaj im VIN niech sprawdzą. 

Alternatywnie tu mozesz wpisac VIN i sprawdzic

MICROSITES.AUDI.COM

 

 

dzwoniłem do serwisu, powiedzieli że akcja została przeprowadzona w czerwcu - czyli salon to zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2020 o 15:21, lukiluk napisał:

dzwoniłem do serwisu, powiedzieli że akcja została przeprowadzona w czerwcu - czyli salon to zrobił.

To śpisz spokojnie:thumbup1:, mój już po zabiegu, więc kamień z serca. Nie odczuwam różnic w użytkowaniu auta po wymianie.:gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, D4NTE napisał:

To śpisz spokojnie:thumbup1:, mój już po zabiegu, więc kamień z serca. Nie odczuwam różnic w użytkowaniu auta po wymianie.:gicior:

mam nadzieję, że takich akcji będzie jak najmniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też po akcji serwisowej w lipcu dzwoniłem i zamówiłem według vinu części a w połowie października miałem wymieniona część. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...