Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Soundbar z subem do 1000zł. Metraż 30m2


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.
Potrzebuje czegoś pod tv koniecznie z subem. Głównie oglądanie TV,konsola i co jakiś czas muzyka. Nie oczekuje fajerwerków,ma po prostu przyzwoicie grać. Nie chcę zestawu głośników(dopiero co się pozbyłem) i tylko takie coś wchodzi teraz w rachubę. Metraż +/- 30m2.
Jeżeli to ma znaczenie to podpięte będzie pod tv od LG LB650V.
Na oku tak naprawdę na tą chwilę mam takie modele jak
LG SL4Y(jakieś 699)
LG SK5(jakieś 899)
Samsung HW R550(jakoś 899)
I najbardziej który mnie zastanawia czyli Polk Audio System S2(za jakieś 999).
Zakup w sklepie więc używki odpadają.
Chętnie wysłucham jakiś podpowiedzi i sugestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam LG sk6f i gra to całkiem przyjemnie. Podłączone do telewizora LG i sterowanie jednym pilotem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak dokładam trochę i biorę JBL Bar 2.1. Wychodzi 1199zł ale opinie ma super. No i JBL i Harmann robi robotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po pierwszych testach. Na początku mały problem bo trzeba było sparować suba a w instrukcji tego nie ma  Ale od czego jest YouTube :p Później kolejny problem bo mimo podłączenia przez HDMI arc brak dźwięku. Poprzez optyka bez problemu. Wystarczyło wyłączyć tv i listwę i zadziałało. No i pierwsze materiały(YouTube,muzyka z telefonu,telewizja) i gra to naprawdę czysto i przyjemnie ale listwa zagłusza trochę suba. Szkoda że nie ma opcji ściszenia samej listy żeby dać się rozpędzić subowi. Ale wielki zaskoczenie po odpaleniu materiałów w dolby itd. Opad szczęki. Nagle sub robi kozacką robotę,sorround naprawdę świetny ma się efekt jakby było więcej głośników. Naprawdę nadal jestem w szoku. Ogólnie musi być naprawdę dobry materiał odtwarzany żeby sprzęt rozwinął skrzydła. Puszczając byle co po prostu gra. Ładnie ale bez szału.
Oglądanie programów w tv rewelka. Wreszcie rozumiem co mówią aktorzy(nienawidzę naszego beznadziejnego polskiego dubbingu,jest to żenada w łagodnych słowach).
Na dźwięku maksymalnym(jest do 50) ciężko wysiedzieć w pokoju(bolą uszy od wysokich tonów) ale dźwięk nadal bez zakłóceń i czysty.
Jeszcze muszę przetestować tryb nocny i sprawdzić dźwięk grając na konsoli.
Porównanie mam do kilku budżetowych Samsungów i jakiegoś LG za +/- 1000zł
Na tą chwilę zakup na plus. W krótkich słowach: mały ale wariat 
W razie pytań zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rybus85 napisał:

Już po pierwszych testach. Na początku mały problem bo trzeba było sparować suba a w instrukcji tego nie ma  Ale od czego jest YouTube :p Później kolejny problem bo mimo podłączenia przez HDMI arc brak dźwięku. Poprzez optyka bez problemu. Wystarczyło wyłączyć tv i listwę i zadziałało. No i pierwsze materiały(YouTube,muzyka z telefonu,telewizja) i gra to naprawdę czysto i przyjemnie ale listwa zagłusza trochę suba. Szkoda że nie ma opcji ściszenia samej listy żeby dać się rozpędzić subowi. Ale wielki zaskoczenie po odpaleniu materiałów w dolby itd. Opad szczęki. Nagle sub robi kozacką robotę,sorround naprawdę świetny ma się efekt jakby było więcej głośników. Naprawdę nadal jestem w szoku. Ogólnie musi być naprawdę dobry materiał odtwarzany żeby sprzęt rozwinął skrzydła. Puszczając byle co po prostu gra. Ładnie ale bez szału.
Oglądanie programów w tv rewelka. Wreszcie rozumiem co mówią aktorzy(nienawidzę naszego beznadziejnego polskiego dubbingu,jest to żenada w łagodnych słowach).
Na dźwięku maksymalnym(jest do 50) ciężko wysiedzieć w pokoju(bolą uszy od wysokich tonów) ale dźwięk nadal bez zakłóceń i czysty.
Jeszcze muszę przetestować tryb nocny i sprawdzić dźwięk grając na konsoli.
Porównanie mam do kilku budżetowych Samsungów i jakiegoś LG za +/- 1000zł
Na tą chwilę zakup na plus. W krótkich słowach: mały ale wariat 
W razie pytań zapraszam.

Co Cię skłoniło do pozbycia się głośników? Dobre stereo zamiata każdego soundbara:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce które zajmuje. Miałem kino 5.1. Więcej się kurzyło niż używałem. No i brak kabli które mam teraz. Wcześniej cześć miałem pod listwami cześć nie mogłem schować i królik sobie upatrzył te które nie były schowane :p 

Też gdyby nie gabaryty to pewnie ze bym wolał jakieś dobre stereo z ampli yamahy i dobrymi głośnikami np Yamaha R-N602 + Indiana Line Tesi 561. Ale to tez koszt z 3-4 razy tyle co dałem za tego JBL ^^

 A w tej chwili jest minimalistycznie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...