Skocz do zawartości
IGNOROWANY

NIE świecą LED-y w pozycji AUTO


patricco88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moim B8. Mianowicie chodzi o to że NIE świecą mi LED-y w pozycji AUTO. Zawsze było okej nawet na samym zapłonie świeciły, a dzis zauważyłem że nie włączają się wgl. Dopiero gdy przełączę na POZYCYJNE no to się włącza. Pomóżcie w czym jest problem?mogły się jakoś rozkodowac? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe że masz włączoną opcję, że ledy gasną na włączonym ręcznym, sprawdź czy świecą jak zwolnisz ręczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij komputer, sprawdź błędy. Skoro dokładane to może kable czy przejściówki nie łączą gdzieś. Zależy jak dokładanie było wykonane. Czy zgodnie ze sztuką żeby wszystko było jak oryginalnie czy może tylko lampy włożone i jakieś kombinacje z okablowaniami porobione. Napisz coś więcej. Kto robił i przede wszystkim jak zrobione, czy czujniki na wachaczach sa, czy moduł do sterowania samopoziomem jest, czy było odpowiednio kodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy są seryjne od NOWOŚCI. I cały czas wszystko było ok, po prostu z dnia na dzień przestały świecić na AUTO. Rodzice kiedyś mieli taki problem w Oplu Astrze J i wiem że tam była kombinacja zapłonem, że trzeba było włączyć zapłon na 10 sek z włączonymi pozycyjnymi i po wyłączeniu zapłonu na AUTO i tak zapamiętał. Lecz niewiem jak to jest w AUDI. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki i moduł od poziomowania nie mają nic wspólnego ze świeceniem ledów, czy coś grzebałeś w MCE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nigdzie nie grzebałem, nie mam nawet kompa... Ale zrobiłem jeden podstawowy błąd! Dałem auto kobiecie no i jak wróciła z Bydgoszczy to LED-y już nie świeciły ?‍♂️?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie ma ale przynajmniej wiadomo jak jest  dokładanie zrobione.  Tyle że to nie dokładane a ori. Odpowiedziałem po prostu na inny wątek. Jest taki sam wątek ten sam problem z dokładanymi u innego kolegi:grin:

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie to jest? w CAR? Jaka zakładkę? Wiem że można ustawić czułość czujnika kiedy ma włączać mijania, ale ze LED-Y? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz radio? MMI, Czy Concert czy co tam siedzi?

 W ustawieniach Car-> Oświetlenie zwen. -> Światła do jazdy dziennej

Uzupełnij poprawnie swój profil żeby było wiadomo który rocznik itd. 

Masz przedlift czy polift?

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie szkodzi że po ang. Sprawdź czy jest ten punkt widoczny w Car-> Lights settings-> Daytimme running lights 

Tak pewnie tam bedzie.

Jak nie to zrób fotki jakie punkty menu sa widoczne w car

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ogarnięte, było wyłączone w CAR! Oczywiście moja Pani grzebała, bo ona chciała tylko zmniejszyć Bass! ?‍♂️MUSKEL1 dziękuję za pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, patricco88 napisał:

Już ogarnięte, było wyłączone w CAR! Oczywiście moja Pani grzebała, bo ona chciała tylko zmniejszyć Bass! ?‍♂️MUSKEL1 dziękuję za pomoc?

Ach te baby:grin: skąd ja to znam. Moją nazywam Bass Killerem:grin: Super że znowu działa:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...