Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niesprawna szyba kierowcy


kirowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, mam taki mały kłopot - nie działa elektryczna szyba i sterowanie lusterkami od kierowcy - ani drgnie, brak reakcji. 

Pozostała elektryka działa, sterowanie szybami pasażera z drzwi kierowcy - działa, domykanie szyby i cała reszta też. 

Wiązka kabli w drzwiach sprawdzona, zasilanie, bezpieczniki też, wszystko co jest na zewnątrz - sprawdzone dokładnie. 

Sytuacja pojawiła się po wymianie baterii w kluczyku i jego ponowny zakodowaniu - nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy ma ze sobą związek ?

Za nim rozbiorę drzwi chciałem dopytać - może ktoś już przerabiał takie niespodzianki i zna rozwiązanie - będę wdzięczny za podpowiedzi. 

Audi A4 B6 2004r Avant 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj najprostszej rzeczy - zdejmij klemy z akumulatora na chwilę i ponownie podłącz.

Miałem u siebie przypadek, że nagle przestała działać szyba pasażera z przodu. Brak reakcji z kabiny, a z pilota wszystko działało. Odpiąłem akumulator, zakodowałem kluczyk w stacyjce i pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już przeróżnych rzeczy, kombinacje z akumulatorem, ponowne kodowanie kluczyka tak w stacyjce jak i w zamku, wymieniłem nawet bezpieczniki - nic nie pomaga, komputer nie był jeszcze podłączony - nie mam takiej możliwości, słyszałem o module komfortu, podobno jest umiejscowiony gdzieś pod fotelem kierowcy, ktoś coś wie na ten temat więcej - może to być tego przyczyną ? Jeśli nie uda mi się tego zdiagnozować na własną rękę to pewnie będę zmuszony rozebrać drzwi i grzebać dalej bo bez elektrycznej szyby w upał to ciężka sprawa.. liczę na Waszą pomoc koledzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez podłączenia pod kompa szukanie igły w stogu siana. Zacznij od tego zanim tapicerke i inne rzeczy zaczniesz rozpruwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...