Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Katalizator w a4b6 2.4v6


mąkabuch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, odkąd posiadam auto wywala mi check P0421 i P0431, przejechałem ok 4 tyś km, nie chce określać handlarza jako kur## czy pomiot ludzki, bo to osobnik krewny, oprócz tego auto miało swap na manual i zewszat wycieki oleju, cytując jego słowa "parcha bym ci nie przywiózł" a niczym z tych usterek nie poinformował, może sam nie wiedział, autko bardzo polubiłem mimo wielu wad, przesiadka z Punto 1.2 to raj mimo spalania średnio 13-18 l benzyny, sprzedaż mnie nie interesuje, bo nie mógłbym osiągnąć wydanej kwoty bez poinformowania o posiadanych wadach za nieinformowanie powinny być łamane kosci, wracając do tematu mam dylemat, mechanicy twierdzą że na pewno są katy zużyte i po przeczesaniu wielu watkow na forach nie potrafię się zdecydować czy ładować katy z aukcji za 1350 zł czy wyciąć, elektromechanik policzy mnie 350 zł za usunięcie z CPU drugiej sondy, proszę o jakąś radę szanowni forumowicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o emulatorach sondy myślałeś?

FAULT-CODE.COM

Przyczyny kodu OBD2 P0431 Generic Jeśli został...

 

Edytowane przez piti82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co emulatory , katy wyciąć a sondy usunąć w sofcie. 

Mozna to zrobic też zdalnie kablem za 60 zł, jak cos sluze pomocą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zostały wspawane rury w miejscu wkładu 2 katalizatorow, jestem przed wizytą i tunera, auto z niskich obrotow ma muła i pytanie czy przypadkiem on nie posiada 4 katalizatorów 2.4v6 BDV ? Błędy pojawiły się również nowe Screenshot_2020-07-28-22-28-58-604_com.pnn.obdcardoctor.jpg

Wcześniej tylko Screenshot_2020-07-14-21-42-07-819_com.pnn.obdcardoctor.jpg

Układ wygląda mniej więcej tak, ma te dwie puchy na jednej stronie ?Screenshot_2020-07-28-23-10-53-957_pl.allegro.jpg

Czy ktoś coś może doradzić ?

Edytowane przez mąkabuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2.4 BDV jest układ 2 katalizatorów na stronę ( czyli razem 4 sztuki ) - jeden jest zaraz za kolektorem wydechowych a drugi pod podwoziem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...