Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tip turbo inlet pipe a4 b7 1.8t bfb


darayus

Rekomendowane odpowiedzi

Silikony to badziewie, które poddają się przy hybrydzie lub pod upływem czasu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm 1, 4 albo 1,5 w peaku. Dla mnie daje radę. Możliwości ogranicza zapłon i modyfikacje. Mam dsmic, 370, brak kat i sai. Z tip stał, przepływka 3 cale, fmic i baranem wypluła 295,więc tu nie tylko o hybrydę czy Tipa chodzi. Jak już pisane było parę razy możesz wsadzić hybrydę na 280 ale silnik tego nie odda?. Mało jest lalek ?, a te co dały radę więcej pewnie już otwierane. 

Edytowane przez grubcio1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym autor chce dużo mniejszą moc, więc po co się pchać w chore koszta? Ja mam budżetowe mody (tak to sobie nazywam), za śmieszne pieniądze w porównaniu do innych i mi dają frajdę. Przykład? Dsmic 180 zł (2.5 tdi B5). Przy mojej jeździe ogarnia np. 32 stopnie na dworze, w dolocie 38-40. Fmic będzie 1200, a dolocie 10 stopni mniej. Itd... Itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie przyjmuje się na forach tezę, że tip metalowy powyżej 250km powinien być. Ja miałem wątpliwości, czy przy 230 da cokolwiek silikon, ale za 150 zeta nie ma co kalkulować. Skoro gumowa harmonijka nie pęka przez 10+ lat, to litości, jakim cudem ma się poddać zbrojony silikon? Stopi się? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Chciałbym zakupić do AWT. Mój ma chyba o jedno wyjście ( te od strony przepływki) mniej. Brać ten co podaliście i czymś zaślepić czy trzeba szukać z jedną "dziurka" mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Marcin13 napisał:

Witajcie. Chciałbym zakupić do AWT. Mój ma chyba o jedno wyjście ( te od strony przepływki) mniej. Brać ten co podaliście i czymś zaślepić czy trzeba szukać z jedną "dziurka" mniej?

To Ci powinno podejść 

https://a.aliexpress.com/_d7msCOU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marcin13 napisał:

Te 2 dodatkowe elementy tez trzeba wymienić?

Tego nie wiem, ale wg mnie nie. Do mnie przyszedł sam silikon (1.8t bfb w b7). Ilość wyjść się zgadza - To najważniejsze. Zaciskasz obejmami przewody odczepione od starej, gumowej harmonijki i tyle filozofii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesteś zadowolony z zakupu? Jakieś zmiany w przepływie? U mnie jest fmic 180, wtrysk od bex, kat sportowy, turbo od bex oraz program od Łukasza i ogólnie super tylko na logach troszkę góra nie doładowuje ... 

Edytowane przez Marcin13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marcin13 napisał:

Czyli jesteś zadowolony z zakupu? Jakieś zmiany w przepływie? U mnie jest fmic 180, wtrysk od bex, turbo od bex oraz program od Łukasza i ogólnie super tylko na logach troszkę góra nie doładowuje ... 

Na program jadę dopiero we wtorek do magika z Wrocławia. Za 150 zeta nie kupisz nic lepszego. W pl trzeba dać 280zl za to samo. Zawsze możesz kupić tip z nierdzewki. Jak chcesz to mogę dać Ci namiar na gościa który Ci zrobi wedle Twojego widzi mi się. Ale to już nie za tyle, co silikon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin13 czyli jakieś 220 będzie. Łukasz jest gość. Mi też robił. Kupę lat bez problemu. Na górze to może już turbo niedomaga. Te maluchy na górze są słabe, ale fajnie wstają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, grubcio1980 napisał:

Marcin13 czyli jakieś 220 będzie. Łukasz jest gość. Mi też robił. Kupę lat bez problemu. Na górze to może już turbo niedomaga. Te maluchy na górze są słabe, ale fajnie wstają 

Albo wtryski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grubcio1980 napisał:

Marcin13 czyli jakieś 220 będzie. Łukasz jest gość. Mi też robił. Kupę lat bez problemu. Na górze to może już turbo niedomaga. Te maluchy na górze są słabe, ale fajnie wstają 

Jest gość, poleciłem darayus-owi zeby sie do niego odezwał. Mój ostatecznie dał tyle: 

marcinpassat.jpg.2886f2322b8c8179da9ebc0273ea01a5 (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcin13 napisał:

Zamówiłem ten silikon co kolega pisał i zobaczymy. 

Będzie git, silikon wchodzi na styk. Trochę ciężko wsadzić tam gire. Ja już z Łukasz13 porozmawiałem sobie dzisiaj i ogólnie wszystko git gdyby nie to, że z wtrysków do saab za 250 zmieniłem wizję na nowe bosche 430cc od sida za 600 ^^ ale zapas się przyda, może uda się wycisnąć magiczne 250, choć to może być ciężkie do zrobienia ze względu na niewiadomej jakości hybrydę i seryjne sprzęgło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od Geremiego nówkę. Na hamowni nie byłem, bo w dpie mam kreski. Logi mają się zgadzać. Zrobiłem loga i wrzuciłem na kpower wyszło ponad 250 przy sprzyjającej temperaturze. Teraz mam Vfiza i widzę kunie to przy wysokich temperaturach 230. Niestety mam dsmic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, darayus napisał:

Będzie git, silikon wchodzi na styk. Trochę ciężko wsadzić tam gire.

Chodzi o to że silikon ciasno wchodzi na turbine tak? Można przy montażu dać kilka odrobine oleju by ulatwic montaż?? Zamówiłem już ten silikon z jednym wejściem mniej. Na niektórych aukcjach ludziska pisali że nie pasuje do niektórych modeli, ciekawe co konkretnie....

Edytowane przez Marcin13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...