Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tip turbo inlet pipe a4 b7 1.8t bfb


darayus

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Marcin13 napisał:

Chodzi o to że silikon ciasno wchodzi na turbine tak? Można przy montażu dać kilka odrobine oleju by ulatwic montaż?? Zamówiłem już ten silikon z jednym wejściem mniej. Na niektórych aukcjach ludziska pisali że nie pasuje do niektórych modeli, ciekawe co konkretnie....

Tak, ciężkawo zachodzi na turbo . Wystarczy trochę charchnąć na brzegi i nieco siły w ograniczonej ruchami przestrzeni i da radę. Olej może pewnie też być, ale tak odrobine, żeby to jednak trzymało jak należy. U mnie wlazł na ślinę. 

Sam się zastanów, co tam ma nie pasować? Jest do twojego modelu pojazdu silikon kupiony? Zdaje się, że jest. Pewnie mieli na myśli liczbę wyjść na osprzęt, w przeciwnym razie ja nie wiem co by tam miało nie grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten z 1 zdjęcia. Widzę że są też trochę dłuższe na drugim zdjęciu. Czort wie, potrzebuje do passata b5fl awt

Screenshot_20200820-090513_AliExpress.jpg

Screenshot_20200820-090538_AliExpress.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Marcin13 napisał:

Kupiłem ten z 1 zdjęcia. Widzę że są też trochę dłuższe na drugim zdjęciu. Czort wie, potrzebuje do passata b5fl awt

 

Faktycznie jakby inne. Choć w opisach wszystkie węże do turbo (b5, b6, b7) mają podaną długość =30cm, więc nie powinno być problemu. 

Jeśli jeszcze możesz anulować i bardziej jesteś pewien takiej formy, to weź ten:

https://a.aliexpress.com/_dZ6Bmfy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, darayus napisał:

Faktycznie jakby inne. Choć w opisach wszystkie węże do turbo (b5, b6, b7) mają podaną długość =30cm, więc nie powinno być problemu. 

Jeśli jeszcze możesz anulować i bardziej jesteś pewien takiej formy, to weź ten:

https://a.aliexpress.com/_dZ6Bmfy

Na stronie FMIC.PL są te dłuższe co kupiłem więc poczekam, powinno być ok. Dzięki pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jestem po wizycie u Łukasza. Nie był szczególnie zachwycony tym chińskim silikonem. Generalnie polecał nierdzewke. Ale zostanie tak, jak jest. Osiągnąłem to, czego chciałem/czego się spodziewałem. 

 

dwbsiedem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2020 o 09:24, darayus napisał:

Siema. Jestem po wizycie u Łukasza. Nie był szczególnie zachwycony tym chińskim silikonem. Generalnie polecał nierdzewke. Ale zostanie tak, jak jest. Osiągnąłem to, czego chciałem/czego się spodziewałem. 

 

dwbsiedem.jpg

Cześć. Wiesz może który tip podejdzie pp pod A6 C5 1.8t aeb?

Lub ktoś inny?

Edytowane przez monopollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że z 4 wyjściami z boku. Powinieneś upewnić się pod maską jak to wygląda u ciebie. Na pewno na aliexpress są takie jakby co. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, darayus napisał:

Wydaje mi się, że z 4 wyjściami z boku. Powinieneś upewnić się pod maską jak to wygląda u ciebie. Na pewno na aliexpress są takie jakby co. 

Podeślesz link ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, darayus napisał:

NIE JESTEM tylko pewien, czy kształt muszli przy przepływomierzu się zgadza. 

https://a.aliexpress.com/_mr78hjp

Zamówione. A te dwie rurki mniejsze to od czego? Jaka jest średnica tego tipa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnica pod stockowe turbo i maf, chyba 50/70 a te rurki to nie wiem. Ja do swojego tipa miałem bez nich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, darayus napisał:

Średnica pod stockowe turbo i maf, chyba 50/70 a te rurki to nie wiem. Ja do swojego tipa miałem bez nich 

Raczej będzie pasować bo turba w tych wersjach to k03. Ja obecnie mam k03s i pasowało plug and play.

Panowie, jakie średnicę węży silikonowych potrzebuje do przewodów tipa, n75 DV bo chce wymienić. 4mm silikon?

Edytowane przez monopollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...