Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio 3g basic


czaszi

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zaktualizowac soft w MMI.

W tej chwili mam BNav_EU_K0070_2_D1.

Pobralem z przez link z innego forum:

8R0 906 961 BD - BNav_EU_K0206_2_D1

oraz

BNav_EU_K0260_1_D1_(A4-A5-Q5-Q7)

Czytalem, ze nie wszystkie pliki aktualizacyjne sa 'poprawne'. Czy jest jakis sposob, zebym mogl zweryfikowac poprawnosc tych ktore mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrasz przekonasz się co zassałeś , jest wiele plików w sieci ale masa jest złych lub celowo stworzonych aby uszkodzić MMI. Nawet poprawny plik może ubić mmi skok napięcia źle skopiowane pliki.Wiele czynników ma na to wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Tom,

w poradniku wrclaguny zaleca on update z 0070 -> K0206 -> K0257-K0260. Nie mozna zainstalowac od razu K0260?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PL nie ma w tych plikach. Pl można przygotować po każdą wersje sw. Zaleca się podnoszenie wersji sw po kolei zwłaszcza jak masz stary sw. Można też podnieść na najnowszy sw ale tak jak napisałem nawet dobry plik może uszkodzić mmi jedna jednostka to przyjmie inna nie. 

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Znalazłem takiego typa na chomikuj.pl 

CHOMIKUJ.PL

MMI 3G BASIC • Audi Firmware • pliki użytkownika meggi55 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 4G0919884E.rar, BNav EU K0260 1 D1 (A4 A5 Q5 Q7).rar

 

Czy ktoś jest w stanie sprawdzić że te pliki nie uszkodzą mi mmi 3g basic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgraj to się przekonasz. Sprawdzone pliki masz tu na form.

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , 
mam pewien problem lub nie, z mmi . Mianowicie teraz podczas przymrozków  , gdy samochód postoi dłużej i go odpale wyświetlacz się włącza , radio gra ale nie reaguje na podgłośnienie czy ściszanie . Jak i reszta mmi . Dodam , że podczas gdy mmi nie reaguje wyciągnę kluczyk ze stacyjki radio działa dalej przez jakieś 5 min, a powinno się wszystko wyłączyć(po około 5 min się wyłączy). Jak samochód jest dopiero odpalony po ok 5 minut wyświetlacz się wyłącza i włącza razem z radiem "reset?" i działa wszystko normalnie. Zauważyłem  dzieje się tak tylko w niskich temperaturach. 3 stopnie i poniżej . Jakieś sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...