Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zestaw bluetooth muzyka w Radiu


Marcinlbn24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym zamontować do siebie do auta bluetooth w jakieś rosądnej cenię nie chodzi mi o zestaw głośno mówiący bo taki jest już zamontowany chodzi aby żeby z telefonu muzyka leciała w tym oryginalnym radiu ?

 

20200723_104040.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tkoczu_ napisał:

Witaj, ja mam to

Ja podobny zestaw złożyłem tyle że wyszło mnie to jakieś... 50 zł (BT 30zł,wtyczka 32pin 20zł,robocizny swojej nie liczę ).

 

Godzinę temu, Marcinlbn24 napisał:

Witam chciał bym zamontować do siebie do auta bluetooth w jakieś rosądnej cenię nie chodzi mi o zestaw głośno mówiący bo taki jest już zamontowany chodzi aby żeby z telefonu muzyka leciała w tym oryginalnym radiu ?

Możesz zamontować pod aux taki zestaw jak kolega proponuje,ale lepiej kupić zmieniarke BT wefa. Wówczas z poziomu radia,bądź kierownicy MF jeżeli taka masz będziesz mógł przełączać utwory które lecą z telefonu. Pod aux możesz wyłącznie telefonem zmieniać dźwięk,a to nie zawsze wygodne i odciąga uwagę od drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pila24 napisał:

ale lepiej kupić zmieniarke BT wefa

Różne opinie maja, ale może kiedyś sam się do zmieniarki tej przekonam :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tkoczu_ napisał:

Różne opinie maja, ale może kiedyś sam się do zmieniarki tej przekonam :eusathink:

Ten BT na aux jakość ma ok,tylko strasznie mnie irytuje zmienianie utworów telefonem podczas jazdy. Myślę że jakość dźwięku na wefa BT będzie podobna,a obsługa z kierownicy jednak daje komfort i poprawia bezpieczeństwo.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej podepne się pod temat ja również chciałbym zainstalować   bluetooth by móc np otwazac  you tube, wg mnie powinienem kupic zestaw z ta duzą wtyczką   32 pin od zmieniarki ( ori zmieniarki nie  mam) ponieważ w te małą kostkę ok 12 pin nie mogę jej wypiąć  bo tamtędy mam ori  BT do rozmow telefonicznych,  na Vag zmieniłem kodowanie  i wywala mi problem ze zmieniarką.

tylko jaki wmiare dobry zestaw  kupic i czy z poziomu radia i kierownicy MF będę mógł zmieniać utwory na You tube ?

moje radio to RNS-E 8E0035192K HIGH EU H72 0650 

mam na mysli :

 

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 69,99 zł - ADAPTER MODUŁ BLUETOOTH AUX AUDI NAVIGATION RNS-E (9460910762). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

lub

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 189 zł - Adapter Moduł Bluetooth- Aux Audi RNS-E Navigation (9413649078). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

lub zaproponujcie cos taniego i dobrego   tylko do muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, colak napisał:

hej podepne się pod temat ja również chciałbym zainstalować   bluetooth by móc np otwazac  you tube, wg mnie powinienem kupic zestaw z ta duzą wtyczką   32 pin od zmieniarki ( ori zmieniarki nie  mam) ponieważ w te małą kostkę ok 12 pin nie mogę jej wypiąć  bo tamtędy mam ori  BT do rozmow telefonicznych,  na Vag zmieniłem kodowanie  i wywala mi problem ze zmieniarką.

tylko jaki wmiare dobry zestaw  kupic i czy z poziomu radia i kierownicy MF będę mógł zmieniać utwory na You tube ?

moje radio to RNS-E 8E0035192K HIGH EU H72 0650 

mam na mysli :

 

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 69,99 zł - ADAPTER MODUŁ BLUETOOTH AUX AUDI NAVIGATION RNS-E (9460910762). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

lub

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 189 zł - Adapter Moduł Bluetooth- Aux Audi RNS-E Navigation (9413649078). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

lub zaproponujcie cos taniego i dobrego   tylko do muzyki

To są moduły bt aux bez możliwości zmiany z poziomu radia lub kierownicy. Tylko telefonem sterujesz,jeżeli chcesz zmieniać z poziomu urządzeń w/w to poszukaj zmieniarki bt,wpinasz ją w tą kostkę gdzie masz wpiętą zwykłą zmieniarke  (tym samym trzeba ją odłączyć ). Kostki nie rozmów telefonicznych nie ruszasz to bo jest tak druga wtyczka mała. Jedynie pin od linii K przełożysz do tej kostki od nowej zmieniarki i ew. pin od bose jeżeli masz ten system audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, colak napisał:

kolego pila  podeslesz propozycje tego o czy piszesz ?

Ja mam coś takiego,jedynie inna naklejka ale same urządzenie jest to samo.

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro za 159 zł - Adapter Bluetooth Audio in VW Audi Skoda Seat (8262871812). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tylko ja tej kostki nie mogę użyć ponieważ tam podłączenie po can  oraz mikrofon lub ori bluetooth  jak to wypne  to rozmowy mi nie dzialają przez ori zestaw głośno mówiący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i możesz tylko odtawazć muzyke  tak ?

przełączać  nie możesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, colak napisał:

ok tylko ja tej kostki nie mogę użyć ponieważ tam podłączenie po can  oraz mikrofon lub ori bluetooth  jak to wypne  to rozmowy mi nie dzialają przez ori zestaw głośno mówiący

Przeczytałeś co napisałem  wyżej? Chyba nie

Masz z tyłu większej kostki 2 małe które można wypiąć,zmieniarkę podłączasz do tej drugiej kostki w której nie masz podłączonego zestawu głośnomówiącego. Wypinasz jedynie zmieniarke fabryczną(jeżeli jest,jeżeli nie to nie tylko linie k) i w te miejsce podłączasz taką jak z linku co podałem. Jedynie 1 pin (linia do diagnozy) przepinasz z fabrycznej kostki do tej nowej kostki od zmieniarki. Normalnie sterujesz taką zmieniarką jak fabryczną,możesz zmieniać utwory które lecą z tel za pomocą kierownicy lub radia,pauzować ja,przewijać itd.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko dziala jest ok a bose podłączam ponieważ czystszy  dziek.i w radiu i na telefonie  (owszem mniejszy bass)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, colak napisał:

wszystko dziala jest ok a bose podłączam ponieważ czystszy  dziek.i w radiu i na telefonie  (owszem mniejszy bass)

piła 24  raz jeszcze  dzikuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...