Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wiązka haka audi a4 b7 avant


marek441973

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do kupna haka do mojego auta i zauważyłem że w jednych aukcjach są wiązki 7 pin a w innych nawet 13 pin, o co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 pinowe sa starszej generacji maja tylko podstawowe oświetlenie na tamte czasy. 13 pinowe sa aktualne, obsługują min.światła przeciwmgielne, cofania w przyczepie. 7 pinowe tego nie mają  Dodatkowo w 13 pinowej jest możliwość podpięcia stałego 12V z auta do przyczepki (np. Campingowej, do lodówki czy innych urządzeń które wymagają stałego zasilania). 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Muskel1 napisał:

7 pinowe sa starszej generacji maja tylko podstawowe oświetlenie na tamte czasy. 13 pinowe sa aktualne, obsługują min.światła przeciwmgielne, cofania w przyczepie. 7 pinowe tego nie mają  Dodatkowo w 13 pinowej jest możliwość podpięcia stałego 12V z auta do przyczepki (np. Campingowej, do lodówki czy innych urządzeń które wymagają stałego zasilania). 

Czyli jak kupować używany hak to tylko z modułem i wiązką 13 pin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2020 o 11:02, Muskel1 napisał:

Tak. 

Odchyliłem lewy boczek bagażnika i jest tam szyna z podłączonymi różnymi kablami ale nie widzę za bardzo wolnego gniazda żeby wpiąć moduł haka. Czy w każdym avancie instalacja jest przygotowana do montażu haka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Muskel1 napisał:

Kupiłeś z hak z modułem sterującym?

Dopiero mam zamiar kupić i własnie chciałbym z modułem żeby nie wpinać się bezpośrednio w kable lamp bo przypuszczam że może być jakiś problem ze sterownikiem, mogą przychodzić błędy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić. Moduł ten zainstalujesz w bagażniku  a dokładniej w lewym boczku. Część wiązki bedzie do niego wpieta i pare kabli musisz pociągnąć lewą stroną do modułu centralnej elektryki pod kierownica i do skrzynki z bezpiecznikami.

Kupiłeś nowy hak czy używany? W nowych hakach jest zazwyczaj cała elektryka już w zestawie czyli wiązka i moduł sterujący.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję że wszystkie avanty mają już instalację podciągniętą do bagażnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...