Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gniazda zapalniczek


GREG1975

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko. Sprawdziłem czy nie ma tam np 1gr i wsadziłem zapalniczki znowu. Ale na szczęście mnie oświeciło. Bo elektryk już sapał na samą myśl o rozbieraniu tunelu. Ale jest ok. Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dostaniesz się do gniazda przedniej zapalniczki. Trochę roboty jest ale do ogarnięcia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2020 o 18:15, Muskel1 napisał(a):

Dalej źle, oznaczenie silnika (CR-silniki w tych modelach maja 4 litery, jezeli masz 2.0 TDI to jest któryś z tych: DEUC, DEUA,DETA). Bezpiecznik nr. 40 jest odpowiedzialny za zapalniczki i gniazdka. Zaznaczyłem na zielono.Sportback sa  A3, A5, A7. A4 jest tylko Avant i Sedan?

 

20200801_181338.jpg

 

$_10-2.JPG

Hej Muskel witam ponownie. Wymieniałem głośniki w przednich drzwiach i wygłuszanie matą. Przy ściaganiu ściągnęłam linkę i tylko jedną kostkę ( niebieska) teraz wszystko zmontowałem ale całe lewe przednie drzwi nie mają podświetleniawłączików, przy klamce nie świeci i nie mogę sterować szybami bo przyciski są nieaktywne. Nie wiem czy źle podpiąłem tą dużą niebieską kostkę czy spaliłem bezpiecznik od tych całych drzwi. Proszę o sugestię z Twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem jeszcze teraz sprawdzić czy z pilota otwiera i zamyka wszystkie szyby. I działa natomiast na drzwiach od kierowcy nicnie jest podświetlone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jeszcze raz jutro ściągnę raz boczek . Może faktycznie za słabo wcisnąłem. Ale ta biala dzwignia od wtyczki poszlaw dół do końca. Ale zobaczymy. Dzięki ze się odezwałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Tak jak myślałem i tak jak Muskel1 sugerowałeś, nie była dobrze dopieta ta główna wtyczka. Wszystko świeci i działa. Dzięki i pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...