Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS, VAG, kody, błędy Zielona Góra


BartRS

Rekomendowane odpowiedzi

Dostojni Panowie!

Mam taką sprawę nie cierpiącą zwłoki - pacjent to A4 B7 1.8 T, BFB.

Szukam kogoś, kto posiada może VAG-a, czy VCDS-a i jest mi w stanie podpiąć to cudo i sprawdzić parę rzeczy. Uprzedzam, że nie znam się na tym jakoś dogłębnie, ale pomogło by mi to sprecyzować jakie naprawy mam dokonać, ponieważ przymierzam się do większego remontu. Ostatnio zapalił się Check Engine i wydaje mi się, że to problem doładowania; ale nie chce gdybać. Zależy mi na kimś z pojęciem i ewentualnym doradztwem, gdy już się okaże co i jak, przy okazjo ocenic w jakiej kondycji jest sam silnik (logi, tak?)

Jestem z Zielonej, ale na terenie lubuskiego mogę dojechać. Mam czas weekendowo, najbliższy jedynie w piątek od rana bądź niedziela wieczór. Oczywiście nie za darmo ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś nie znalazł nikogo bliżej to zapraszam do Lubina (masz jakieś 100km) ale jedziesz niemal cały czas S3 więc szybko Ci pójdzie ;) Jedynie termin musielibyśmy sobie dogadać bo najbliższe weekendy mogę być trudno dostępny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Animal napisał:

Gdybyś nie znalazł nikogo bliżej to zapraszam do Lubina (masz jakieś 100km) ale jedziesz niemal cały czas S3 więc szybko Ci pójdzie ;) Jedynie termin musielibyśmy sobie dogadać bo najbliższe weekendy mogę być trudno dostępny. 

Super, poczekam jeszcze na odzew, jeśli nie, to chętnie zajrzę do Ciebie, uprzednio się ugadamy. Chciałbym porządnie sprawdzić co w BFB gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...