Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drżenie całego auta, duże wibracje.


Patryk1251

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam problem, którego nikt nie potrafi zdiagnozować.. Auto drży przy prędkości 70-110 dość mocno, darmowy masaż dla pasażerów. Wibracje są silne, później ustają, ale nie do końca. Przy gwałtownym ruszeniu występuje to samo i nagle puszcza na chwilę i znowu występuje. Dodam, że pierwszym podejrzeniem była podpora, która została wymieniona(miala luz, nic to jednak nie dało) po przeczytaniu wielu wątków i zapytań do mechaników zastanawiam się od czrgo zacząć? Auto jest po programie (około 270km) opony zostały zmienione, koła wyważone. Ktoś coś podpowie? 

A4b7 3.0 quattro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematów kilka jest z podobnymi problemami, sam obecnie też walczę. Potencjalnych przyczyn jest całkiem sporo.

Koła i opony o których już wspomniałeś, tak samo podpora, przeguby - przede wszystkim wewnętrzne, wał zdaje się, że też ma swoje przeguby, dwumasa, sprzęgło, krzywe półosie, luzy w zawieszeniu, a ponieważ masz diesla to gdzieś jeszcze chyba widziałem, że coś o pompowtryskiwaczach przy tej okazji wspominali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź bicie tarczy hamulcowych, u mnie przednie piasty miały bicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpora wału wymieniona, aczkolwiek jest to jakiś zamiennik. (bardzo ciężko dostępna) przeguby wewnętrzne zostały wymienione. Firma od wałów teoretycznie wykluczyła możliwość jego uszkodzenia. Jest tyle teorii, że szkoda dać komuś kto wymieni ki pół samochodu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...