Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy opony letnie


Kaczor984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Chciałbym kupić opony na świeżo nabyte felgi i zastanawiam się czy kupić nowe firmy SummerStar3+sport, czy może lepiej w tej cenie coś z półki premium lekko przechadzane. Poradźcie bo mam skromny budżet 1800zl. A chciałbym już latać na nich bo sezon się kończy. Nadmienię że felga ma 20 cali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, teraz jeżdżę na 235/40/18, właśnie Continental Premium Contact6 i raczej pójdę w te ślady zakładając tą samą oponę do 20tek z tym że pozostanie mi jeszcze dobranie odpowiedniego rozmiaru ale to już inny temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kaczor984 napisał:

Dzięki, teraz jeżdżę na 235/40/18, właśnie Continental Premium Contact6 i raczej pójdę w te ślady zakładając tą samą oponę do 20tek z tym że pozostanie mi jeszcze dobranie odpowiedniego rozmiaru ale to już inny temat. 

Wiesz że Conti w 20` kosztuje około 1000zł za sztukę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 1200zl,dlatego szukam używek bo widziałem przyzwoite z 17r za 2tysie ale profil 30 a ja chce najpierw sprawdzić u wulkanizatora czy zmieszczę 35. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kaczor984 napisał:

Ty tak serio z tym rozmiarem? To jest rozmiar do a6 c7 lub A8 a nie a4 b8. 20 cali to duże koło do b8 i żeby dobrze wyglądało to musi być najniższy profil czyli 30, lekki naciąg i obniżone auto, inaczej będziesz miał wóz drabiniasty. Ani to nie będzie wyglądać ani jeździć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że wóz drabiniasty to wiem że będzie bo kupiłem te felgi z naciągniętymi chińskimi szmatami i teraz to nie wygląda a parkowanie wzdłuż krawężnika co robię często będzie sprawiać duży problem. Nie chcę naciągu ale też nie chce Audi allroad.

Takie opony taraz są i nadają się na śmietnik. Ktoś założył żeby sprzedać felgę drożej 225/30/20IMG_20200801_112942.jpg

IMG_20200801_113013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...