Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzak s4 parktronic


rogi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam okazje kupić zderzak s4 bez pdc do malowania za 400zl a ja posiadam zderzak sline z pdc i dziś oglądałem ten zderzak s4 i moje pytanko to gdzie znajdują się te punkty do wywiercenia dziur pod pdc od wewnątrz zderzaka jest plastikowa belka i nie widać tych punktów 

B97606B7-D53D-426D-8038-A27D64054004.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wewnątrz powinno być malutkie kółeczko ok 3mm średnica,porównaj miejsce czujników w swoim zderzaku i zobacz w tym s4,na pewno nie są za tą belką bo byś ich nie podłączył, szukaj między tymi żeberkami w górnej części zderzaka 

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rogi wiem że temat stary, ale udało Ci się znaleźć te punkty wiercenia, a jeśli tak to czym je nawiercałeś i jak to ogólnie wyszło. Przymierzam się do zakładania zderzaka sline do przodu, który też muszę malować i pomyślałem, że może warto też pomyśleć o PDC. Koszyczki pod czujniku kupowałeś, czy miałeś ze swojego starego zderzaka?

czy takie koszyki będą ok na przód i na tył:

 

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2020 o 10:49, Lukasz_mk2 napisał:

@rogi wiem że temat stary, ale udało Ci się znaleźć te punkty wiercenia, a jeśli tak to czym je nawiercałeś i jak to ogólnie wyszło. Przymierzam się do zakładania zderzaka sline do przodu, który też muszę malować i pomyślałem, że może warto też pomyśleć o PDC. Koszyczki pod czujniku kupowałeś, czy miałeś ze swojego starego zderzaka?

czy takie koszyki będą ok na przód i na tył:

 

Siemanko, w zderzaku nie było zadnych punktów do wiercenia ale dziury w belce były na czujniki, odmierzyłem od starego zderzaka czujniki i wywiercilem dziury na czujniki, koszyczki kupiłem na Allegro ori używane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...