Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja LPG


luki10012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuję założyć gaz w swoim Audi. Możecie polecić jakiś dobry warsztat zajmujący się tym w Lublinie i jego okolicach? Poradźcie też jaką instalację polecacie i na jakich podzespołach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o montaż to warsztatownia ale o dobrej regulacji zapomnij, oszukują na wymianach filtra fazy ciekłej i nie daj się namówić u nich na chipa. Pozostaje Ci w c**j drogi Adam w Snopkowie i podpytaj @soul87. Ewentualnie zamontuj gdziekolwiek i potem będziemy poprawiać ale nie wiem czy się opłaci :D

Dobry instalator wie co założyć, unikaj tylko brc, landi i innego tego typu dziadostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2020 o 19:54, przem8 napisał:

Jeśli chodzi o montaż to warsztatownia ale o dobrej regulacji zapomnij, oszukują na wymianach filtra fazy ciekłej i nie daj się namówić u nich na chipa. Pozostaje Ci w c**j drogi Adam w Snopkowie i podpytaj @soul87. Ewentualnie zamontuj gdziekolwiek i potem będziemy poprawiać ale nie wiem czy się opłaci :D

Dobry instalator wie co założyć, unikaj tylko brc, landi i innego tego typu dziadostwa.

Soul pod koniec maja pisał mi, że aktualnie nie montuje instalacji, ale może wrócił do tego. Ten Adam ze Snopkowa naprawdę taki drogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...