Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zewnętrzne lusterka fotochromatyczne


piti82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zauważyłem dziś, że nie ściemniają się zewnętrzne lusterka, to w środku działa poprawnie. Spotkał się ktoś z podobnym problemem?

Dodam, że zewnętrzne lewe lusterko zaczyna się rozwarstwiać, ale nie wiem czy ma to jakieś znaczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy kostka w lustrze się nie wypięła, jeżeli jest ok to sprawdź czy w przelotce drzwi się kable nie ucięły. 

Pozdrawiam, 

Darek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

Sprawdź czy kostka w lustrze się nie wypięła, jeżeli jest ok to sprawdź czy w przelotce drzwi się kable nie ucięły. 

Pozdrawiam, 

Darek 

Dzięki, w weekend postaram się ogarnąć. Rozumiem że rozwarstwiające się lusterko nie powinno mieć wpływu na działanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to dla Ciebie znaczy rozwarstwiać , wrzuć może foto. Płyn który pod wpływem napięcia się ściemnia jest między dwiema szybkami , jeżeli tam dostało się powietrze to  często żółkną i przestają działać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Banan napisał:

Co to dla Ciebie znaczy rozwarstwiać , wrzuć może foto. Płyn który pod wpływem napięcia się ściemnia jest między dwiema szybkami , jeżeli tam dostało się powietrze to  często żółkną i przestają działać 

Tak wygląda lusterko. To już na pewno nie działa, ale lewe które jest ok też się nie ściemnia. Wewnętrzne działa elegancko. Kostki się nie powypinały, w przelotkach też ok. Błędów brak

20200806_194502.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze zdjęcia śmietnik - widać że już płyn spłynął w dół i jest nieszczelne

 

jak chciałbyś sprawdzić poza autem wystarczy podpiąć baterię "paluszka" pod wkład i zobaczyć czy się ściemni żeby wykluczyć problemy z wiązkami 

 

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Banan napisał:

to ze zdjęcia śmietnik - widać że już płyn spłynął w dół i jest nieszczelne

 

jak chciałbyś sprawdzić poza autem wystarczy podpiąć baterię "paluszka" pod wkład i zobaczyć czy się ściemni żeby wykluczyć problemy z wiązkami 

 

Dobra rada, dzięki natomiast wczoraj jeszcze zapiąłem miernik pod wtyczki i nie zaobserwowałem zmian napięcie, mimo że w przelotce przewody są ok...pytanie gdzie teraz szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...