Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ustawienie czasu


gregs

Rekomendowane odpowiedzi

Wstyd zadawac takie pytanie, ale jak ustawic zegar (avant 2000 rok). Gdy naciskam przycisk przy zegarku pojawiaja sie kontrolki hamulce, plyn... , gdy naciskam podczas jazdy ustawia sie ogranicznik predkosci. Bede wdzieczny za pomoc.

PS Sorry za brak polskich czcionek, jeszcze ich nie zaintalowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sam problem ale mój zegar jest elektroniczny. Jak pociągne pokrętło to zaczyna migać zegar ale nie wiem jak zmienić na aktualny czas. Próbowałem pokręcić w lewo lub prawo ale bezskutecznie. Może mam uszkodzony zegar lub pokrętło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sam problem ale mój zegar jest elektroniczny. Jak pociągne pokrętło to zaczyna migać zegar ale nie wiem jak zmienić na aktualny czas. Próbowałem pokręcić w lewo lub prawo ale bezskutecznie. Może mam uszkodzony zegar lub pokrętło?

Spróbuj mocniej w lewo/prawo, no ale tak, żeby nie złamać. Musi zadziałać... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sam problem ale mój zegar jest elektroniczny. Jak pociągne pokrętło to zaczyna migać zegar ale nie wiem jak zmienić na aktualny czas. Próbowałem pokręcić w lewo lub prawo ale bezskutecznie. Może mam uszkodzony zegar lub pokrętło?

Wiem, że odgrzewanie kotlecika, ale może komuś jeszcze się przyda :P

Proszę nie linczować mnie za to :P

U mnie też kręcenie lewo-prawo nie działało. Zrezygnowałem i jeździłem z tydzień bez poprawnego wskazania zegara :decayed:

Później znalazłem chwilę, żebyto rozkminić, no i u mnie(zegary poliftowe z białym podświetleniem, zegar elektroniczny z datownikiem) jest tak:

Ciągniemy lekko do siebie ten dzyndzel.

Zaczyna migać pole godzin.

Kręcąc w prawo zwiększamy wartość o jeden, kręcąc w lewo zmniejszamy.

Ustawiamy odpowiednią wartość dla godziny.

Do pola minut dostajemy się pociągając dzyndzelek ponownie.

Minuty zaczynaja migać, a my ustawiamy czy to w lewo, czy w prawo odpowiednią wartość.

Analogicznie robimy z datą... dzień, miesiąc, rok.

Jak ustawimy rok, ciągniemy wajchę raz jeszcze do siebie, zacznie mrugać cała data.

Ciągniemy raz jeszcze i mamy zapisane ustawienia :]

Powodzenia w ustawianiu... ja lecę teraz do tematu z radiowym zegarkiem, może uda mi się u mnie to uruchomić ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2 poście napisane by pociągnąć do siebie

Ja mam taki sam problem ale mój zegar jest elektroniczny. Jak pociągne pokrętło to zaczyna migać zegar ale nie wiem jak zmienić na aktualny czas. Próbowałem pokręcić w lewo lub prawo ale bezskutecznie. Może mam uszkodzony zegar lub pokrętło?

Wiem, że odgrzewanie kotlecika, ale może komuś jeszcze się przyda :P

Proszę nie linczować mnie za to :P

U mnie też kręcenie lewo-prawo nie działało. Zrezygnowałem i jeździłem z tydzień bez poprawnego wskazania zegara :decayed:

Później znalazłem chwilę, żebyto rozkminić, no i u mnie(zegary poliftowe z białym podświetleniem, zegar elektroniczny z datownikiem) jest tak:

Ciągniemy lekko do siebie ten dzyndzel.

Zaczyna migać pole godzin.

Kręcąc w prawo zwiększamy wartość o jeden, kręcąc w lewo zmniejszamy.

Ustawiamy odpowiednią wartość dla godziny.

Do pola minut dostajemy się pociągając dzyndzelek ponownie.

Minuty zaczynaja migać, a my ustawiamy czy to w lewo, czy w prawo odpowiednią wartość.

Analogicznie robimy z datą... dzień, miesiąc, rok.

Jak ustawimy rok, ciągniemy wajchę raz jeszcze do siebie, zacznie mrugać cała data.

Ciągniemy raz jeszcze i mamy zapisane ustawienia :]

Powodzenia w ustawianiu... ja lecę teraz do tematu z radiowym zegarkiem, może uda mi się u mnie to uruchomić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawiaja sie kontrolki hamulce, plyn...

Właśnie, apropos to jakaś diagnostyka czy jak? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...