Jakie to MMI ?

Karol12

Witam jakie to mmi i czy można połączyć sie z telefonem .

Z góry wielkie dzieki

IMG_20200809_212035.jpg

To nie jest MMI tylko radio Concert z logiką obsługi mmi. Czy ma zestaw głośnomówiący zależy jak ktoś fabrycznie skonfigirował.

Naciśnij na przycisk "Telefon" jak pokaże Ci sie info że nie ma telefonu to nie masz zestawu głośnomówiącego. Alternatywnie możesz na włączonym zapłonie w aucie szukać telefonem nowych urządzeń BT. Jak tel. nic nie znajdzie to nie masz BT.

Edytowane przez Muskel1

ok a można w tym ustawić język polski bo w ustawieniach nie ma do wyboru polskiego

Nie można. Sa firmy specjalizujące sie wgrywaniem spolszczen. Koszt 500-600zł chyba. Na alledrogo poszukaj.

Witam. Jestem nowy i powoli zaczynam przygodę z moim Audi, które nie dawno kupiłem. Proszę o pomoc. Chciałbym się dowiedziec jaka to wersja systemu i czy jest opcja na odblokowanie u mnie "zielonego menu". Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :) Może żeby było łatwiej to dodam że to A4 B8 z 2008r (pierwszy wypust) i nad odtwarzaczem cd widnieje napis " Audi concert".

IMG_20200922_151641.jpg

To jest tylko radio Concert a nie MMI. Masz w tym radiu tylko logikę sterowania MMI. Zielone menu posiada tylko urządzenie MMI.

• Pomoc techniczna 1

18 minut temu, Muskel1 napisał:

Rozumiem. Czyli nie ma opcji wgrania czy odblokowania w tym wypadku zielonego menu?

Nie ma. Po co Ci zielone menu? Zielone menu to sterowanie funkcjami które posiada tylko urządzenie MMI. Nie mając MMI nic by Ci zielone menu nie dało nawet jeżeli byłaby możliwość jego wgrania czy uruchomienia (bo jego sie nie wgrywa tylko uruchamia w sterowniku 5F).

Edytowane przez Muskel1

23 minuty temu, Muskel1 napisał:

Czyli jakiekolwiek odblokowanie ukrytych funkcji (jeśli takie są) można wykonać tylko za pomocą VCDS? Ogólnie chodzilo mi o to, żeby właśnie odblokować zielone menu i uruchamiać jakieś funkcje które są dostępne bez ingerencji laptopa i oprogramowania :)

Kodowaniem można pare rzeczy pozmieniać ale wielkich zmian i Bóg wie czego nie zakodujesz jeżeli nie ma Hardware na pokładzie. Prosciej mówiąc nie uruchomisz kamery wstecznej jak kamery na pokładzie nie masz.

Teraz, Tom A4 napisał:

Jak nie masz wiedzy o Green Menu to radzę tam nie szperać.

No zamieniam sie w ucho kolego. Uruchomisz zielone menu w concert to dostajesz od razu etat w Ingolstadt.

13 minut temu, Muskel1 napisał:

Czyli rozumiem że slot na kartę SD w radiu służy jedynie do sluchania muzyki z karty?

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Napisałem ogólnie że nie powinni grzebać tam ci co nie wiedzą co tam jest

No ale on nie ma zielonego menu. To tak jakby mu napisać żeby auto na benzynie a nie na gazie uruchamiał. A on dieslem jeździ.:decayed:

Tak zgadza się nie ma tam zielonego menu. Pomijając fakt zielonego menu ile razy można pytać jakie to mmi skoro pięć postów wcześniej napisano to nie jest mmi, a w info wyraźnie jest napisane Radio Nr.

Edytowane przez Tom A4

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.