Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spolszczenie bloków pomiarowych vcds


KowyniaB7

Rekomendowane odpowiedzi

Bloki pomiarowe to osobne pliki, możesz albo samemu sobie spolszczyć dany label, albo liczyć że ktoś to już zrobił, zazwyczaj pełne label'e są po angielsku i po niemiecku... 

Tu kiedyś opisałem co i jak:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu cie Mati zaskoczę, są konwertery cvb do lbl i w drugą, parę razy już tak robiłem jak mi lbl był potrzebny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj namiar :) bo często to co ważne jest w tych szyfrowanych i nie mam jak odczytać bez podłączania się do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewnie to wszystkie bo chciałbym by tam było wszystko po Pl

ogolnie jak masz jakieś przetłumaczone możesz podesłać 

Vcds używam do b7 zależy ki by było zapisane od czego jaka temperatura w blokach pomiarowych jak i odnoście pompowtryskiwacze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje to angielskie labele są dużo bardziej intuicyjne, jak chcesz wszystkie PL (oczywiście nie wszystko będzie po polsku) to ściągnij i zainstaluj vcdsa ze strony adako. później przekopiujesz sobie katalog Labels do swojego vcdsa a ten z adako odinstalujesz i będziesz miał wszystko co można w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W adako część jest zrobiona po polsku ale nie wszystko, jak chcesz sobie zrobić wszystko PL to musisz sam siąść do tego i sobie zrobić tłumaczenie.

Jak dla mnie gra niewarta czasu bo każde PL tłumaczenie będzie mało intuicyjne ale jak lubisz to możesz się bawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2020 o 11:59, KowyniaB7 napisał:

Witam ma ktoś spolszczenie bloków pomiarowych do vcds 19.6.2

ogolnie cały program jest prawie w Pl bo znalazłem spolszczenie na necie ale brakuje by bloki pomiarowe były w języku Polskim

Jaki masz interfejs? Klon z napisem 19.6.2 i uruchamiany przez loader? Jeżeli 2x tak to ściągnij najnowszego vcds 20.4.1 pl z tego linka i nie kombinuj.

Interfejs normalnie zadziała z nowszą wersją vcds ,wcześniej oczywiście blokujesz neta dla vcds w firewall. 

A poza tym jak kolega wyżej pisze-tłumaczenie jest kiepskie i jest to mix polskiego z angielskim. 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2020 o 21:08, kamil-vag napisał:

Tu cie Mati zaskoczę, są konwertery cvb do lbl i w drugą, parę razy już tak robiłem jak mi lbl był potrzebny ?

A jakbyś tak podrzucił :wink: chociaż nazwę. Bo ja jakiś próbowałem ale z mizernym skutkiem. Nie pamiętam nazwy był ten program było to jakiś czas temu i ostatecznie temat przez niepowodzenie porzuciłem.

Edytowane przez Pieterb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...