Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja sterownika ABS Śląskie


piti82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Potrzebuję namiar na kogoś godnego polecenia do naprawy sterownika ABS-u, najlepiej z okolicy Katowic, może być +/- 100km

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piti82 napisał:

Witam!

Potrzebuję namiar na kogoś godnego polecenia do naprawy sterownika ABS-u, najlepiej z okolicy Katowic, może być +/- 100km

Dzięki i pozdrawiam

Jest sens?ja kupiłem używkę ze sprawnym sterownikiem za 40 zł. Jakby sterownik okazał się niesprawny to możesz oddać sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pila24 napisał:

Jest sens?ja kupiłem używkę ze sprawnym sterownikiem za 40 zł. Jakby sterownik okazał się niesprawny to możesz oddać sprzedawcy.

No może i racja, jutro poszukam używek. Dużo roboty jest z zakodowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 min. Zanim wytargasz ten stary sprawdz i zapisz sobie jakie ma kodowanie. Później wkepiesz je w nowym albo wklejisz i bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, piti82 napisał:

No może i racja, jutro poszukam używek. Dużo roboty jest z zakodowaniem?

Masz na forum wątek o wymianie sterownika,szukaj o tych samych numerach na bloku pompy. Odkręcisz górną część zbiorniczka na płyn do spryskiwaczy,poluzujesz zbiornik wyrównawczy ,rozchylisz kosz mocujący pompy i możesz ją delikatnie do góry pociągnąć,rurki metalowe nie odkształcą się. Po tym będziesz miał dostęp do sterownika. Przed kodowaniem musisz się zalogować do sterownika,ze względów bezpieczeństwa nowy sterownik wyzeruje  swoje kodowanie.

20190718_111543.jpg

 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, mam jeszcze pytanie, bo jeżdżę z wypiętą wtyczką ze sterownika i czy jest normalne że wtedy prędkościomierz nie działa?

Mój sterownik niestety świruje jak dostanie temperatury, jak po nocy się auto wychłodzi to wszystko jest ok, da się z nim połączyć i skasować błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędkościomierz dostaje sygnał ze sterownika ABS dlatego nie działa z wypiętą wtyczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Muskel1 napisał:

Prędkościomierz dostaje sygnał ze sterownika ABS dlatego nie działa z wypiętą wtyczką.

Dzięki, tak właśnie myślałem. Znalazłem już gościa 60km od siebie który regeneruje sterowniki od ręki, w poniedziałek powinno być po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik zregenerowany, wszystko działa. Gościa mogę polecic z czystym sumieniem. Zrobione od ręki, ok 2h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, piti82 napisał:

Sterownik zregenerowany, wszystko działa. Gościa mogę polecic z czystym sumieniem. Zrobione od ręki, ok 2h

Z ciekawości musze mój stary rozkręcić,na 99% zimne luty powodują usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pila24 napisał:

Z ciekawości musze mój stary rozkręcić,na 99% zimne luty powodują usterki.

pewnie tak, mojemu się porobiło w dyńce przy 30° upale. Teraz tylko muszę ogarnąć drzwi kierowcy bo nie wyświetla się na fisie a błędów brak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, piti82 napisał:

pewnie tak, mojemu się porobiło w dyńce przy 30° upale. Teraz tylko muszę ogarnąć drzwi kierowcy bo nie wyświetla się na fisie a błędów brak?

Wiązka do sprawdzenia w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...