Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolektor ssący 4.2 bbk


ernix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z dziadostwem z tytułu jak sprawdzić czy jest uszkodzony? Pewna firma z Wolsztyna mi robiła niby ten kolektor i resztę pierdół jak rozrząd itp.. Ale kolektor wydaje niekiedy dziwne dźwięki jak by coś klepało ;(  ta dźwignie jak dotknę klpie coś po odpaleniu ustawia się gdzieś w pozycji 45° i nie da się go ruszyć dopiero jak odłączyłem przepustnice dźwignią dała się poruszyć.  Jak to sprawdzić czy coś się dzieje z tym złego?

IMG_20200814_145501.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem z kolektorem.. Strasznie hałasował.. Okazało się że na osi klapek powstał luz i waliło tak że strach jeździć... po rozebraniu okazało się że klaki już były lekko pęknięte więc wymieniłem w ostatnim momencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozklejałem te kolektory już kilka razy, nic skomplikowanego, nie masz czego się bać nic tam w środku się nie wysypie.

najczęściej klapa wirowa staje albo się wyrabia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2020 o 09:47, Rafos napisał:

Miałem podobny problem z kolektorem.. Strasznie hałasował.. Okazało się że na osi klapek powstał luz i waliło tak że strach jeździć... po rozebraniu okazało się że klaki już były lekko pęknięte więc wymieniłem w ostatnim momencie

Pierwszego filmu nie mogę odtworzyć ale na drugim jak robisz to mam identycznie tylko szybciej podeślę też.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2020 o 11:12, Mechanikkosmita napisał:

rozklejałem te kolektory już kilka razy, nic skomplikowanego, nie masz czego się bać nic tam w środku się nie wysypie.

najczęściej klapa wirowa staje albo się wyrabia

 

Mam się nie obawiać ze nic się nie urwie ? ten z filmiku gdzie ogarnia Autka "lokalizacja:D" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...