Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Osłona wnęki koła - jak przymocować?


Automat23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

Ktoś ma jakiś sposób jak przymocować te osłonę (włókninę) do blachy? Niestety narazie, jak widać na zdjęciach, strasznie to zaczęło odstawać.

Miejsca na śruby nie widzę żadnych. Ma ktoś jakiś pomysł jak to "przykleić" do blachy? 

 

IMG_20200815_140000.jpg

IMG_20200815_140014.jpg

IMG_20200815_140023.jpg

Edytowane przez Automat23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to przednie koło to w tym miejscu powinna być specjalna spinka plastikowa nasadzana na rant błotnika i dopiero do niej montujesz na wkręt zakole z włókniny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim kup włókninę, która nie jest pęknięta. Dobra włóknina przylega do nadkola, co prawda nie idealnie, jednak na pewno nie tak, jak u Ciebie.

W przeciwieństwie do przodu, z tyłu nie ma mocowania przy rancie nadkola, wszystko przykręca się po bokach i z tyłu amortyzatora.

Edytowane przez rosati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rosati napisał:

Przede wszystkim kup włókninę, która nie jest pęknięta. Dobra włóknina przylega do nadkola, co prawda nie idealnie, jednak na pewno nie tak, jak u Ciebie.

W przeciwieństwie do przodu, z tyłu nie ma mocowania przy rancie nadkola, wszystko przykręca się po bokach i z tyłu amortyzatora.

Czyli uważasz że rozwiązaniem problemu będzie jedynie kupno nowej włókniny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie miałem mniej więcej coś podobnego, prawdopodobnie ktoś kiedyś nieumiejętnie ją wyjął i się zamięła. Kupiłem nie połamaną, zamieniłem i jest git.

Tylko od razu podpowiem: bez zdjęcia koła nic nie zrobisz, a przynajmniej nie tak, żeby nie uszkodzić włókniny/lakieru.

 

Edytowane przez rosati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...