Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

Pomalować grill to żadna filozofia, ja malowane unitrolem lakier struktura i jest lux nic nie zlazi :-)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pomalować grill to żadna filozofia, ja malowane unitrolem lakier struktura i jest lux nic nie zlazi :-)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Mam i ja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś zaufanego mechaniora który by ogarnął wymiane sprzegla? i ktory nie zedrze fortuny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, orientujecie sie czy w Siedlcach mozna gdzies wykonac malowanie PlastiDipem? Jesli nie to mozecie mi polecic sprawdzonego lakiernika? Chodzi mi o pomalowanie grilla. Z gory dzieki na pomoc.

kiedys na taka aukcje natrafilem

ZMIANA KOLORU AUTA www.PaintCar.pl Plasti Dip !!! (4002975234) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś zaufanego mechaniora który by ogarnął wymiane sprzegla? i ktory nie zedrze fortuny

Mam dobrego czlowieka ktory by zmienil Ci sprzeglo ale kuzwa daleko do mnie masz bo 70km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ze dwie godziny roboty, Grzesiek by Ci powiedział co i jak już ze trzy razy wymieniał skrzynie :-)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem o grzesku Hehe, może być zechciał zarobić ;p

Adrian 70km to mi nie przeszkadza, oby tylko w 1 dniu sie zmieścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz w czym ta skrzynie chcesz zwalic i co montowac. Wtedy sie podpytam i jak cos dam namiar i sie ugadacie. Na wszelki wypadek zabezpieczylbym sie uszczelniaczam walu bo roznie to bywalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian 1.8t q moje, uszczelniacz wału z obudowa, łożysko igielkowe i oporowe mam swoje, więc chyba jestem przygotowany, popytaj sie przede wszystkim jaki koszt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem o grzesku Hehe, może być zechciał zarobić ;p

Adrian 70km to mi nie przeszkadza, oby tylko w 1 dniu sie zmieścić

Kanał i narzędzia udostępniam, pomocą też służę, a będziesz miał satysfakcję z własnej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde grzesiu chetnie, ale mialbys czas? ty jestes weteranem jesli chodzi o skrzynie a ja nie mam odwagi cie prosic o cokolwiek

ile myslisz czasu moze trwac cala wymiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Q to tak na spokojnie 3-4h wymienialem bez jakiegos tam spinania. Tutaj troche dojdzie z odpieciem napedow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wał sam zdejmuje w 15 minut, gorzej z założeniem, ale tez da rade (chyba ze 4 razy to robilem), a we dwoch to mysle ze bajka, oslon pod silnikiem nie mam wiec juz odpada pare minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na spokojnie poradzisz sobie i nie bedziesz KM gonil jesli grzechu Ci pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jesli grzesiu nie bedzie mial mozliwosci i checi to zglosze sie do ciebie, ale wolalbym robic to pod okiem kto juz to robil zeby zrobic to w miare sprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jesli grzesiu nie bedzie mial mozliwosci i checi to zglosze sie do ciebie, ale wolalbym robic to pod okiem kto juz to robil zeby zrobic to w miare sprawnie

Jutro będę tarabanił do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Piotrek moj mechanior bez poroblemu Ci zrobi tylko jak z czasem i hajsem to jutro bede wiedzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby to nie byl problem, nawet z ciekawosci, zebym wiedzial :) to jak nie ja nawet to moze innego klienta znajde dla niego

---------- Post dopisany 12-04-2014 at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2014 at 22:29 ----------

pojawila sie nowa eSka b5 avant smerfowa u nas we wsi... ktos z forum? na tablicach zjazdowych germanowskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...