Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może jakieś małe spotkanie na wiosne? Nawet na mieście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie Piotrek muszę się przejechać tym Twoim V8 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze I ja bym się pojawił :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z sobota nie wyszlo ale dalej licze chociaz na pol godzinki ktoregos dnia nawet w tygodniu ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie potrzebuje mechanizm do podnoszenia szyb (lewy przód) do mojej Aldonki, gdzie w Siedlcach można to kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów. ma ktoś niedaleko do tego pana i wolną chwilę by zobaczyć czy warto wybierać się? jestem z gdańska wiec średnio by było jechać, aby się przejechać. oczywiście odwdzięcze się za poświęcony czas ;)

http://allegro.pl/audi-a4-1-8-t-163-km-quattro-grzane-fotele-idealny-i6616523099.html#thumb/1

Edytowane przez Kar El
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawcę polecam, znam osobiście, nie ściąga padak, sam u niego kupiłem swoje auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź, w niedziele to raczej nie mam co się tam do niego wybierać bo gdzie auto sprawdzę wszystko pozamykane. jest gdzieś w siedlcach dobry mechanik od audi, który by sprawdził czy wszystko ok jest w aucie itp?

Edytowane przez Kar El
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie kogoś z Siedlec lub okolic kto ogarnąłby przekładkę quattro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może jest ktoś w okolicy co by się podjął montażu Air ride? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie dobrego plastikarza w okolicy, który ogarnąłby dopasowanie dyfuzora do zderzaka z b6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sorki że trochę wam się w temat wcinam ;) Mam prośbę czy zna może ktoś to auto, może ktoś je oglądał, zna sprzedającego?

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-s4-2-7biturbo-265km-polift-oplacona-ID6z4SnX.html

Ewentualnie może ktoś kto jest z Łukowa czy okolic mógłby podlecieć i rzucić okiem.... Chodzi głównie o ogólny stan auta, czy nie było spawane z dwóch, nie ma na sobie kilogramów szpachli, czy silnik pracuje przyzwoicie i czy nie jest zmęczone życiem...? Byłbym bardzo wdzięczny. Co prawda nie mam strasznie daleko ale brak czasu mnie dobija i nie chciałbym jechać na próżno.  Pozdro ;)

Edytowane przez pawelec2410
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wygladzie powiem ci, ze auto sporo stalo, na dzien dobry wyjecie silnika, uszczelnienie, przeglad turbo itd itp czyli kilka tysiecy minimum na start. w szwajcarii nikt nie sprzedaje dobrego auta, a jak juz jest to taka sprawna esa kosztowala by 20tys frankow albo wiecej, a tu handlarz jeszcze musi zarobic wiec kupil ja pewnie za sporo mniej, jakbym suzkal esy to od kogos z kraju, z historia serwisu w jakims dobrym renomowanym warsztacie z papierami na wszystko, turbo itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...