Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż klimatyzacja


Landyrna2k20

Rekomendowane odpowiedzi

Kupić sprężarke, osuszacz, chłodnice, rurki, weże dyszę rosprężającą,  panel klimy, wiązki, czujniki. Zamontować okablować, zakodować nabić klime czynnikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Muskel1 napisał:

Kupić sprężarke, osuszacz, chłodnice, rurki, weże dyszę rosprężającą,  panel klimy, wiązki, czujniki. Zamontować okablować, zakodować nabić klime czynnikiem. 

Bardziej chodziło o poradnik jak to wykonać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci tu tego na tacy nie poda bo to nie wymiana spalonej żarówki. Dołożenie klimy by było jak w oryginale to wielka budowa. B5 były (jeżeli sie nie myle) albo bez klimy albo z klimatronikiem (klima automatyczna). Jak chcesz jak w oryginale to kupa roboty i dokładanie części i pierdół. To co wyżej napisałem, do tego jeszcze silniczki do sterowania klapami nawiewów i czujniki. Skoro pytasz o takie rzeczy, wychodze z założenia, że nie masz o tym pojęcia. Daj sobie spokój z takim projektem bo sam tego nie ogarniesz. Jeżeli w ogóle kogoś na tyle kompetentnego znajdziesz, żeby to jak w oryginale zamontował za cenę którą bedziesz gotów zapłacić (a tanio nie bedzie).

Sa firmy zajmujące sie dokładaniem klimy manualnej i to sa koszta, które nie przewyższą wartości rynkowej tego auta. Poszukaj troche w necie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Muskel1 napisał:

 

Tak zgadzam się z Tobą że nie mam o tym zielonego pojęcia, ale przyszedł czas w którym postanowiłem coś zrobić samemu z Landryna,  i stąd moje pytanie. Jeżeli to jest aż takie skomplikowane to odpuszcze w chwili obecnej. Może kiedyś moja wiedzą się powiększy Ze będę w stanie to zrobić. Dzięki za odpowiedź na temat i do radzenie jak sytuacja faktycznie wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra moim zdaniem nie warta świeczki. Zainwestuj te pieniądze i czas w inne projekty, może dołożenie audio albo może wymiana na skórzane lub inne fotele. To jest dużo prościejszy temat i nie wymaga wielkiej wiedzy i przede wszystkim specjalistycznego sprzetu jak do np: do nabijania klimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...