Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rodzaje kierownic multifunkcyjnych A4 B9


Danielq499

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ,

Zauważyłem że w a4 b9 występują dwa rodzaje kierownic wielofunkcyjnych , czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć  czym to idzie i od czego jest to uzależnione  , dziękuje z góry za odpowiedz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli, że jest okrągła i ścięta u dołu czy, że jest trój- i czteroramienna? o jakiej różnicy piszesz. Sa różne wersje wypozażenia i w zależeności od tego jaką wybierzesz przy konfiguracji taką montują. Czyli np. sportowa jest trójramienna, nirmalna cztero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o kształt kierownicy czy też poduszki , chodzi mi o to że jedna ma więcej funkcji na kierownicy a inna mniej dlatego pytam od czego jest to uzaleznione , pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też od wyposażenia. Jak masz golasa to masz mniej funkcji na kierownicy co jest logiczną rzeczą. Jak nie masz navi to nie potrzebny Ci przycisk do sterowania nawigacją na kierownicy i takiego nie bedziesz miał.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie masz racji , bo właśnie oglądam aukcje w której jest Navi (tak podaje właściciel) a kierwonica wielofunkcyjna  jest okrojona o kilka przycisków w tym "NAVI" niżej podaje link

 

WWW.OTOMOTO.PL

Audi A4 - Pierwszy właściciel, Biały, Diesel, 150 KM, 1 968 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciele a raczej sprzedawcy dużo rzeczy sobie podają w ogłoszeniach nie odpowiadających stanu faktycznemu. Najlepszym przykładem jest 3xS-line:polew:

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ,  ale dalej mi nie powiedziałeś od czego są te przyciski uzależnione i czego może brakować w aucie  ,  tyle już siedzę oglądam i nie moge  tego rozkmnic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa różne pakiety wyposażenia. W zależności od tego co zamówisz takie dostajesz. W podstawowej wersji wyposażenia Basis (czyli seryjnie wszystkie) dostajesz kierownicę z tylko z dwoma pokrętłami i dwoma przyciskami.

Opcjonalnie za dopłatą możesz wybrać kierownice z dodatkowymi przyciskami i funkcjami. Czyli nie ma już kierownic bez przycisków. Najniższa wersja wyposażenia ma już te podstawowe przyciski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie na stronie Audi w konfiguratorze (link poniżej). Są cztery opcje (przed liftem też tak było):

- wielofunkcyjna standard

- wielofunkcyjna plus

- wielofunkcyjna plus ogrzewana

- wielofunkcyjna plus spłaszczona u dołu

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącza się do pytania: czy można ustawić cyfrowy prędkościomierz w wersji z podstawową kierownicą? Czy orientujecie sié jaki bylby koszt ewentualnej wymiany kierownicy w ASO?

Edytowane przez marcys001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2020 o 14:48, Muskel1 napisał:

Sa różne pakiety wyposażenia. W zależności od tego co zamówisz takie dostajesz. W podstawowej wersji wyposażenia Basis (czyli seryjnie wszystkie) dostajesz kierownicę z tylko z dwoma pokrętłami i dwoma przyciskami.

Opcjonalnie za dopłatą możesz wybrać kierownice z dodatkowymi przyciskami i funkcjami. Czyli nie ma już kierownic bez przycisków. Najniższa wersja wyposażenia ma już te podstawowe przyciski. 

Widzé kolego ze masz duzá wiedzé, wiéc moze napiszesz cos jeszcze w temacie?

Z góry dziéki za odpis.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2021 o 01:37, marcys001 napisał:

Podłącza się do pytania: czy można ustawić cyfrowy prędkościomierz w wersji z podstawową kierownicą? 

O co dokładnie pytasz? Wyjaśnij bo nie zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2021 o 07:54, Muskel1 napisał:

O co dokładnie pytasz? Wyjaśnij bo nie zrozumiałem.

Tak jak wczeniej pisales, pewne opcje sá zablokowane dla modelu kierownicy z 4 przyciskami.

Czy mozna mimo wszystko je odblokowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można czegoś odblokować, czego fizycznie nie ma. Nie masz nawigacji to i przycisku nie odblokujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Muskel1 napisał:

Nie można czegoś odblokować, czego fizycznie nie ma. Nie masz nawigacji to i przycisku nie odblokujesz. 

To jest dla kazdego oczywista oczywistosc:). Zapytam inaczej: Czy wersja z kierownicá która posiada wiécej przycisków ma dedykowane wiécej opcji której nie posiada wersja kierownica z 4-ma przyciskami? Czy to tylko chodzi o szybkosc i wygodé aby jednym przyciskiem znalezc opcjé, na przyklad; Nawigacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a czy mozna zamienic kierownice wielofunkcyjna plus na splaszczona u dolu bez konsekwecji na przegladzie technicznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej zna ktoś może numer ściętej u dołu kierownicy s-line do A4 B9 manual mała okrągła poduszka. Bo poduchę przyciski itp. mam rozumieć przełożę bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...