Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki model radia pod te wtyki???


bladek192

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie,zamierzam wstawić oryginalne radio do swojego B6 i mam takiego typu wtyki jak na zdjęciach,może ktoś z tu obecnych podpowie mi jakie radio można podłączyć na te złącza???

Autko z roku 2001 z rynku Holenderskiego 

20200822_150937.jpg

20200822_150945.jpg

20200822_151025.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to 1 DIN to chorus 2 (1 kabel od anteny) lub concert 2 (1 kabel od anteny + kabelek z żółta wtyczką fakra).

Ktoś miał inne radio niefabrycze i przy sprzedaży przywracał kostki i piny do stanu oryginalnego,został jeszcze jakiś adapter wpięty na te trytki. 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego za szybką odp,czyli wybierając radio concert 2 to co bym musiał przerobić żeby to podpiąć?A co z rds-em na fisie to jest w standardzie przy oryginalnym radiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz odpiąć ten czerwony adapter spięty do brązowej kostki paskami do kabli. On jest nie potrzebny do oryginalnego radia. Jeżeli poprzedni właściciel przywrócił piny do stanu fabrycznego wystarczy wpiąć te oryginalne kostki w ich miejsca w oryginalnym radiu, które zamontujesz i powinno ruszyć. 

RDS pokazuje na FISie z oryginalnego radia. 

Masz już radio? Przy zakupie zwróć uwagę żeby Ci także kod do radia dali. Bedzie Ci on potrzebny do uruchomienia radia w Twoim aucie. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radia jeszcze niemam ale mam zamiar kupic to

WWW.OLX.PL

Witam Sprzedam niezawodne Radio Concert do Audi A4 pasuje zarówno do wersji B6 I B7 Sprzęt w bardzo ładnym stanie, czyta również płyty CD wypalane! Przyciski nie powycierane Wyświetlacz...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...