Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kabel hex-Can-Usb Dla B7


lukas60055

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy ten kabel będzie dobrze działał z Audi A4 B7 2007 i programem VCDS?

WWW.WISH.COM

Buy VCDS HEX-V2 V2 18.9 CAN USB Car Auto Fault Diagnosis Wire(German/English) at Wish - Shopping Made Fun

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% nie ma tam drugiej lini k wiec trzeba miec na uwadze ze nie mozna polaczyc sie z nawigacja i webasto.

Edytowane przez nadybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugiej linii k nie miały te interfejsy sprzed paru lat sygnowane vag 12.12 - w tych Hex v2  nie spotkałem się z jej brakiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, nadybek napisał:

Na 99% nie ma tam drugiej lini k wiec trzeba miec na uwadze ze nie mozna polaczyc sie z nawigacja i webasto.

Gdyby tak było to żaden klon nie przydał by się w b5,b6 i wieeeelu innych vagach z linią K.

Mam taki sam jak z linku (tylko z Ali a nie z wisha),działa z każdym vagiem od 1995r do 2020r. 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tez chodzic o linie "l" teraz juz nie pamietam ale na 99% przynajmniej 2 sterownikow ten kabel nie obsluzy. Mam dokladnie taki sam i niby nie ma problemu ale z radiem i webasto sie nie laczy. Lunch diagun III natomiast nie ma tego problemu. Nie ma tez problemu polaczyc sie oryginalnym vcdsem. Jakis rok temu doszedlem do tego ze chinczyk nie obsluguje jednej lini i jest problem w b7.

 

Ok. Ponownie znalazlem. Na pinie 7 gniazda OBD jest podlaczona linia K1. Na pinie 15 gniazda OBD Jest linia K2(L) do ktorej to w B7 jest podlaczona nawigacja RNS-E oraz webasto. Problem w tym, ze webasto i navi komunikuja sie z innymi sterownikami przez CAN ale diagnostyka jest po lini K2. Niestety skosnooki zapomnieli ze ta linia sie przydaje wiec z niej zrezygnowali w swoim klonie. I prosze sie nie sugerowac ze w tescie vcds linia KL jest gotowa i ok.

Edytowane przez nadybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ja to wiem że chodziło Ci o komunikację na pinie 15 obd ( czyli linia L ) - jest ona używana w A6 C5 i A4 b6/b7 , jest tak jak napisałem ja  i kolega @pila24 trafiłeś na kiepskiego klona ( może na układach NEC a nie Atmedze ) , ja miałem tylko problem z tym starszym klonem 12.12 , wszystkie inne co przewineły się przez ręce obsługiwały linię L 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No probowalem na 3 klonach i dalem sobie spokoj bo do radia i webasta za czesto sie nie zaglada a w razie czego diagun daje rade. Aktualnie cos takiego na zdjeciu zakupione ze 2 lata temu na aliexpress nie obsluguje drugiej lini K

IMG_20200830_215427.jpg

Edytowane przez nadybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...