Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Cześć wszystkim. Szukam pomocy w naprawie  mojego niesprawnego Audi a6 c5 1.8t. Mam nadzieje ze ktoś z doświadczeniem mi pomoże . Pozdrów :)

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

Witam Wszystkich.

Mam na imię Maciek, jestem z Mińska Mazowieckiego i użytkuję Audi a4 b6 1.9 AVF.

,,,

Witam od 4 dni posiadam Audi A4 B6 Avant 2.4 V6, mam nadzieję że będę mógł liczyć na wasza pomoc.

Pozdrawiam:a4fan:

Edytowane przez Sikor 2.4

,,,

Witam wszystkich, zarejestrowałem się żeby się poradzić a i może komuś czasem doradzić ? pozdrawiam!

Cześć,

mam na imię Szymon i przymierzam się do zakupu pierwszego Audi. Na początek będę liczył na trochę pomocy w odstrzale ewidentnych min z ogłoszeń :wink: