Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blokujące się audi


Szczepan3821

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno zakupiłem audi a4 b8 2009r 2.0 tfsi wszystko pięknie ładnie ale ostatnio pojawił się taki problem :

podchodzę do auta chcę go otworzyć zero reakcji ... otworzyłem w końcu ręcznie za pomocą kluczyka drzwi kierowcy wkładam pilot żeby odpalić samochód zero reakcji czarno i w tym momencie już nie mogłem wyciągnąć kluczyka jak by się zablokował... Nie mogłem nic zrobić więc odruchowo otworzyłem maskę nic szczególnego nie zauważyłem ale po zamknięciu maski pojawił sie zapłon i wszystko wraca do normy tylko zegar na fisie się zeruje szukałem tego problemu po google i tu na forum nie znalazłem może źle szukałem jeżeli nie potrzebnie założyłem nowy temat to przepraszam na dzień dzisiejszy zrobiło mi się tak kilka razy wiec schemat wyglada tak samochód nie reaguje na nic jak by sie blokował po otwarciu drzwi kluczykiem otwarciu i zamknięciu maski wszystko wraca do normy . pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, JawoR36 napisał:

Podepnij kompa na początek

 

no w poniedziałek jedzie na serwis i ogl sprawdzenie  myślałem ze może miał ktoś kiedyś podobny problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. U mnie miałem podobnie. Pomogło zmienienie kluczyka na drugi  - objawy to bylo że co chwilę kluczyk gubił kontakt, a później po załączeniu w stacyjce łapał i później znowu gubił. Ja z Audi w b7 z Niemiec dostałem dwa komplety Ori. Poprostu wziąłem drugi kluczyk i problem sam się rozwiązał. Pewnie bateria słabła :) . U mnie mial chyba prawo paść po 15 latach i 250 tyś km?. Pozdrawiam i tak jak kolega proponuję podmianę kluczyka - powinno pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...