Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony


Danielo 90

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Danielo 90 napisał:

Się śmiejecie, ale na żywo wygląda lepiej, ??

:kox:

:eusathink:

:shock3:

:zemdlal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że Tobie to pasuje. Nie każdy będzie podzielał Twoje zdanie :P Na moje oko to też średnio siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim balonie nie oszukuje na prędkości i nie prowadza przy wyższej prędkości na boki? Jechałem autem znajomego na takim balonie i auto tak prowadzało po drodze, że dramat. Patrząc też przyszłościowo wszystkie "kamuszczki" biją ci po boku auta i będziesz miał poodbijany błotnik i porysowane drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2020 o 12:16, muniek32 napisał:

Przy takim balonie nie oszukuje na prędkości i nie prowadza przy wyższej prędkości na boki? Jechałem autem znajomego na takim balonie i auto tak prowadzało po drodze, że dramat. Patrząc też przyszłościowo wszystkie "kamuszczki" biją ci po boku auta i będziesz miał poodbijany błotnik i porysowane drzwi.

Nie widzę różnicy w prędkościomierzu ?

A co do obitego błotnika to jest to nie możliwe dlatego że opona nie wystaje jest delikatny naciąg na felgę, wulkanizator strzelał z jakiegoś ustrojstwa żeby napompować koło. 

A co do prowadzenia to bajka naprawdę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu jak na moje to wygląda jakby wystawało za nadokle i rzucało kamieniami po błotniku i drzwiach, ale to tylko zdjęcie.

Jesli dla Ciebie wygląda dobrze, a co ważniejsze dobrze się prowadzi to tylko się cieszyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...