Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 2.0 ALT


macia84

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam polecanego serwisu na terenie Olsztyna i okolic, który ogarnąłby temat problemów z uruchamianiem. Jak podpinam pod kompa to jedyny błąd jaki mam to wypadanie zapłonów. Elektrycznie ok, niebwiem czy to nie wariator. Auto trzeba by było zabrać chyba lawetą bo nie bardzo chce odpalić i dodatkowo jako, że kilka miesięcy stało to PT się skończył. Dodatkowo po usunięciu usterki trzeba by było wymienić olej / filtry. Pacjent - A4 B7 2.0 ALT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, macia84 napisał:

to jedyny błąd jaki mam to wypadanie zapłonów

Jedyny, ale znaczący....

Cewki  i świece  zapłonowe do weryfikacji i ewentualnej wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cewki kupiłem nowe, zamieniałem miejscami i ciągle to samo. Podstawiłem później auto do elektryka i on mówi, że od strony elektrycznej jest ok. Następnie byłem u mechanika i on znalazł w smoku olejowym kawałki metalu (każdy wygląda tak samo - mniej więcej długość kilku 8mm). Dlatego poszukuję serwisu, który podjedzie z lawetą po furę i dobierze się do wariatora i rozrządu aby sprawdzić czy to nie tam jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cholera wie jaki jest realny przebieg. Auto mam od 2 lat, ale w zasadzie zrobiłem nim może z 15 000 km. Na co dzień jeżdżę służbowym (Clio, 2019), te używałem jako rodzinno-weekendowo-wyjazdowe. O ile do samego prowadzenia, bagażnika, wygłuszenia (niebo a ziemia w porównaniu do Clio) i wyposażenia nie mogę się przyczepić za bardzo to niestety ale ten silnik to chyba zbyt trafiony nie jest. Widzę, że ty też masz B7 ALT - czy drugi raz też kupił byś z tym silnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...