Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SWAP kierownicy z przed lift-u na ....


p-mach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Planuje SWAP'a kierownicy 4-ramiennej ( zajechanej już u mnie ) z przed lift-u na ...

kierownica-obecnie.jpg

no właśnie,zastanawiam się pomiędzy  4-ramienną ale po lift-ową,

kierownica-plan2-lift.jpg

a 3-ramienną S-Line'a.

kierownica-plan1.jpg

Tnę koszty a więc miałem zamiar zakupić pierwszą z opisanych ale nie mam pewności czy dopasuje wieloklin oraz kostki.Jako wyznacznik stawiam brak ingerencji w podzespoły,chodzi mi tylko o zdemontowanie starej i montaż nowej kierownicy z lepszym wyglądem ( wiadomo,że atutem byłoby wykonanie z aluminium,aczkolwiek przede wszystkim wizaż i brak ingerencji ).

Czy kierownica z Audi A6 C5 Lift 01-05 wraz poduszka,manetką,taśmą oraz plastikami ( obudową ) możliwy jest montaż w A4 B5 przed lift. Warto zapytać bo z ww modelu mam opcje za grosze kupić,aczkolwiek przestrzeń czasu produkcji jest rozbieżny,tak i segment oraz generacja modelu auta również nie napawa mnie optymizmem . Dodam ,że wersja mojego wozu to sedan z 1996r. oraz ,że to pierwszy mój wóz audi i wgl od VAG-a więc czuje się laikiem

Proszę o propozycji,zdjecia mile widziane

Pozdrawiam Użytkowników Forum

Edytowane przez p-mach
dodatkowe pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj ostatniej od Audi S6 C4, podejdzie bez rzeźby. Druga wygląd jakby z pólifta, ale tu nie wiem czy będzie pasować.

Edytowane przez george
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...