Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zerowanie pamięci licznika


krzemien7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w okresie półtora miesiąca dwa razy zauważyłem że skasował mi się licznik pamięci długookresowej. Po pierwszym wyzerowaniu myślałem, że przejechałem już określony limit km albo czasu i dalej liczy od nowa. Minęły 3 tygodnie i około 2tyś km, a tu znowu niespodzianka wszystkie przebiegi i spalania od zera. Czy ktoś z was spotkał się z taką usterką i udało się ją naprawić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identycznie, ale czy mozna to nazwac usterka to juz nie wiem. Nie powiem co ile mi sie kasuje ten zegar, ale zalozylem sobie kasacje co serwis olejowy (15k) i czasem mi sie to udaje a czasem kolo 10k, czy tam po jakims czasie cyk i zeruje sie sam. Chetnie dowiem sie jake teorie maja inni uzytkownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z niemieckich forum czytałem ostatnio, że ten problem nie tylko u Was występuje. Początkowo w ASO jako przyczynę uznawano rozładowane aku. Do końca ASO nie wyjasniło co jest przyczyną. Wgrywają klientom aktualizacje na zegary ale nie jest podany nigdzie nr. SVM czy nr. akcji serwisowej. Nie widnieją też pieczątki w książce serwisowej czyli nie ma na to oficjalnie akcji serwisowej.  Audi traktuje to jako pojedyńcze przypadki. Zróbcie autoscan i porównajcie sobie nr. części zegarów i wersje softa w nich może tu jest zgodność. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...