Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak zdjąc listwę progową S line w Audi A4 B9


Majewski61

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak można bezpiecznie zdjąć listwę progową z drzwi prawych lub lewych, która u mnie jest srebrna z napisem S line i białym podświetleniem. Podświetlenie to uruchamia się - jak zauważyłem - podczas otwierania drzwi i takie napięcie jest mi potrzebne do podświetlenia innych elementów samochodu. Mam Audi A4 B9 z 2018 roku 2,0TFSI.

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Napisz jakie inne elementy miałyby być zasilane z tego punktu(listwy progowe) instalacji elektr. auta

2. Listwy te na 99,999% zasilane są prądowo, nie napięciowo. Podłączenie dodatkowego/dodatkowych odbiorników energii elektrycznej nie jest dobrym pomysłem. Najprawdopodobniej skutkować będzie brakiem zasilania całego tego układu.

3. Po co chcesz demontować te listwy, skoro "dostęp" do ich zasilania możesz znaleźć w innym miejscu instalacji elektrycznej auta ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miałbym prośbę o wskazanie gdzie najlepiej byłoby wpiąć się, aby uzyskać prąd pojawiający się przy otwarciu drzwi. Może dostęp byłby od któregoś z bezpieczników. Prosze o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...