Jump to content

Remont garażu - "pracująca" ściana

Recommended Posts

"Ach kolego nie ma się co spinać. Co ma piernik do wiatraka? Jak maja sie porady z dziedziny budownictwa do jakości forum motoryzacyjnego?"

Sorry dla mnie  forum motoryzacyjne to forum motoryzacyjne. W kwestii budowlanej bo jest taki dział - wypowiadają się forumowicze a nie budowlańcy z Berlingo :wallbash:Nie ubliżając tym ostatnim.

Dlaczego wiec pytasz skoro lepiej wiesz?

8 godzin temu, Muskel1 napisał:

Dlaczego wiec pytasz skoro lepiej wiesz?

Co to się stanęło , czy źle coś doradzilismy koledze w problemie ze ścianą , bo nie bardzo rozumiem , ja oplem jeżdżę :naughty: w emblemacie brakuje mi tylko 3 kółek , skreślenie zera to znak że znasz się na elektryce , no i umiesz malować

Edited by mirokrc

Szczerze to dla Ciebie pełny szacun za podejście do tematu.Jeśli uraziłem to przepraszam. Dzisiaj kupiłem siatkę i klej do niej. W wolnym czasie "zatopię" ją w podkutej szczelinie a później wypełnię ją klejem elastycznym CM 16. Życzę zdrówka i pozdr.

Nie ma wogóle za co przepraszać przestań , te budowlane podsmiehujki :grin: nie każdy odbiera jako żart , siatkę jak wkleisz weź pod uwagę jak kolega napisał dylatacja raczej musi być , bo może pęknąć , zresztą zobaczysz z czasem , udanego remontu , nie zapomnij o gruncie :good:

"nie zapomnij o gruncie"

Będę pamiętał grunt to grunt