Jump to content

Recommended Posts

Hej. Pytanko do znawców w temacie:)

Chciałbym synowi kupić jakiś w miarę przyzwoity komputer do pogrania i do pracy do szkoły. Nie zależy mi na jakimś super premium, ale na takim w miarę przyzwoitym, który posłuzy mu z 4-5 lat.

Nie znam się szczerze mówiąc na tym, ale znalazłem coś takiego:

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro za 3249 zł - Zestaw komputerowy dla gracza GTX1650 480GB 1TB (8934730262). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

 

Jeśli mozna prosiłbym o opinię co do takiego zestawu czy w ogóle warto sobie nim głowę zawracać;) Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Ja bym się nie pchał w gotowce z allegro, lepiej coś samemu złożyć, od siebie polecam stronkę Liptona gdzie ma wyszczególnione co i jak w jakiej cenie, i na tej podstawie bym coś poskładał:

TECHLIPTON.PL

NVIDIA nie zdążyła jeszcze pokazać RTX serii 3000, a w zestawach dzieje się niemało. To wynik obniżek cenowych pamięci operacyjnej i dysków SSD. Dla przykładu, za najtańszy zestaw RAM 2x8GB z...

 

Link to post
Share on other sites

Złóż samemu , allegro odpuść , kolega cię dobrze naprowadził na stronę Liptona , ja osobiście składałem na Morele czy polecam to zależy , graty odbierałem osobiście w sklepie , karta graf. Gigabyte 1050 , procesor Intel i5 2400K , płyta Asus , komputer już ma 8 lat do dziś działa jak szalony , jak nie czujesz się na siłach w złożeniu to sklepy mają taką opcję dodatkowa że ci złoża w całość wszystkie graty.

Edited by mirokrc
Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Nie kupuj nigdy w życiu gotowca z allegro. Złóż zestaw od liptona z możliwością rozbudowy kiedyś tam i będzie git :)

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...