Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki monitor kupić


Rekomendowane odpowiedzi

Wielkość, budżet, nowy czy poleasing?

Jeśli chcesz dobry sprzęt za rozsądną kaskę to weź sobie EA244WMi w Amso, ITmarket albo innej firmie sprzedającej poleasing. Zapłacisz około 4 stów ale dostaniesz profi sprzęt o przyzwoitych parametrach a nie marketowy szajs.

Monitor ma rozdzielczość - WUXGA, czyli 1920x1200 ! Matrycę - IPS TFT, Jasność - 350 cd/m2
Jak przystało na sprzęt profesjonalny, posiada wiele rodzajów złączy wizyjnych: D-Sub (VGA) x1, DisplayPort x1, DVI x1, HDMI x1 i Hub USB USB 2.0. Ma też wbudowane głośniki. Monitor posiada obrotową łożyskowaną podstawę o płynnie regulowanej wysokości z funkcją Pivot (obracanie ekranu do pionu)

Od ponad roku posiadam trzy takie w domu w użytku, w pracowni a ostatnio do pracy dwa jeszcze dokupiłem. Jakieś marketowe  pseudo gamingowe monitory z matrycami TN to przy tym po prostu zabawki. 

Edytowane przez ElectricShock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku kupiłem monitor Dell 24", jestem mega zadowolony. Tani nie był ale jakość obrazu jest na prawdę spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co chcesz na nim robic, zakrzywiony czy plaski. Z wyzszej polki np msi a z normalnej moze aoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za odpowiedź monitor po prostu ma być dobry syn gra cały czas w fornite na ps4 więc pewnie będzie chciał grać na komputerze teraz więc myśle że musi być jakiś lepszy niż podstawowy a co do wielkości to raczej 27 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś takiego da rade 

WWW.OLX.PL

Wizualizuj swoje zwycięstwo dzięki monitorowi do gier MSI Optix G271 eSports. Wyposażony w panel IPS1920x1080, 144 Hz częstotliwość odświeżania, 1 ms czas reakcji, Optix G271 zapewni Ci przewagę...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ElectricShock napisał:

Wielkość, budżet, nowy czy poleasing?

Jeśli chcesz dobry sprzęt za rozsądną kaskę to weź sobie EA244WMi w Amso, ITmarket albo innej firmie sprzedającej poleasing. Zapłacisz około 4 stów ale dostaniesz profi sprzęt o przyzwoitych parametrach a nie marketowy szajs.

Monitor ma rozdzielczość - WUXGA, czyli 1920x1200 ! Matrycę - IPS TFT, Jasność - 350 cd/m2
Jak przystało na sprzęt profesjonalny, posiada wiele rodzajów złączy wizyjnych: D-Sub (VGA) x1, DisplayPort x1, DVI x1, HDMI x1 i Hub USB USB 2.0. Ma też wbudowane głośniki. Monitor posiada obrotową łożyskowaną podstawę o płynnie regulowanej wysokości z funkcją Pivot (obracanie ekranu do pionu)

Od ponad roku posiadam trzy takie w domu w użytku, w pracowni a ostatnio do pracy dwa jeszcze dokupiłem. Jakieś marketowe  pseudo gamingowe monitory z matrycami TN to przy tym po prostu zabawki. 

bardzo spoko komentarz, monitora samego nie znam, ale trzeba sobie postawić jakieś kryteria...
jaka matryca, rozmiar, odświeżanie. Monitor standardowy czy panoramiczny. Opcji jest tyle jeszcze dodatkowych że trudno ogarnąć :D 

Sorry, ale dell 24" to pewnie jest takich 20 modeli.

do gier to raczej jeden większy, przy pracy w chacie np. 2x24 (chociaż to też zależy jaka to praca)

Ja się czaję na Mi curved 34 ale bym wyleciał z domu jakbym kupił drugi telewizor :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj specyfikacje kompa jaki posiadasz- glownie karta graficzna. Cos sie dobierze.

Pod karte dobierzemy rozdzielczosc na jakiej mozna pracowac czy np. grac i ile klatek Ci wypluje. Jesli chcesz plaski to cos od msi bedzie spoko. Na pewno  czas reakcji 1ms no i 144hz oczywiscie. Co do rozdzielczosci czy 1920 x 1080 czy 2560 x 1440.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla gracza i dla syna to tylko to :

 

ZOWIE.BENQ.COM

ZOWIE gaming monitors provide professional e-sports gamers with the highest quality monitors, so gamers can achieve their goals.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Majers napisał:

Daj specyfikacje kompa jaki posiadasz- glownie karta graficzna. Cos sie dobierze.

Pod karte dobierzemy rozdzielczosc na jakiej mozna pracowac czy np. grac i ile klatek Ci wypluje. Jesli chcesz plaski to cos od msi bedzie spoko. Na pewno  czas reakcji 1ms no i 144hz oczywiscie. Co do rozdzielczosci czy 1920 x 1080 czy 2560 x 1440.

dzięki za odpiske własnie że kompa jeszcze nie mamy tylko to wiem ze 27 cali bedzie to co doradzisz jakiś konkretny model młody gra w fortnite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputera nie dobiera się pod monitor, tylko monitor pod PC. Daj mniej wiecej jaka bedzie mial specyfikacje to bedzie mozna dobrac najlepszy w dobrej cenie. Plaski czy zakrzywiony? Jak dla mnie AOC lub MSI, zaden samsung i inne twory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Majers napisał:

Komputera nie dobiera się pod monitor, tylko monitor pod PC. Daj mniej wiecej jaka bedzie mial specyfikacje to bedzie mozna dobrac najlepszy w dobrej cenie. Plaski czy zakrzywiony? Jak dla mnie AOC lub MSI, zaden samsung i inne twory

też tak myśle ale tak już zadecydowałem co do komputera do nie wiem jaki będzie napewno będę gdzieś go składał a co w nim będzie ciężko powiedzieć ma być do gier i do internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam co kupić LG 27GN750-B czy Msi MAG271CQR

 

WWW.X-KOM.PL

MSI Optix MAG271CQR Curved czarny w x-kom.pl > Odbiór za 0 zł w dowolnym salonie, błyskawiczna wysyłka. Zapewniamy inteligentny wybór.
WWW.MORELE.NET

Monitor LG 27GN750-B jest dostępny w Morele.net! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Morele.net ma najniższą cenę w Polsce.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...