Bestseller.pl grupa rabatowa -6%

Witajcie, jakiś czas temu byliśmy na forum więc niektórzy z Was mogą nas kojarzyć.

Bestseller.pl  to internetowy sklep detailingowy działający nieprzerwanie od 2015r na polskim rynku. Oferujemy wszystko to co jest potrzebne, aby Wasze samochody zawsze były czyste i pachnące :D Realizacja zamówień przeważnie odbywa się do 24h, jeżeli zamówienie jest złożone oraz opłacona do godziny 12.30-13.00 lub jest to zamówienie pobraniowe wychodzi od nas tego samego dnia.

W tym temacie będziemy Was dopisywać do grupy rabatowej stworzonej dla forum A4-Klub. Dzięki grupie rabatowej na każde zakupy dostaniecie minimum 6% rabatu. Dlaczego minimum ? Dlatego, że w sklepie obowiązują także rabaty progowe w zależności od wysokości złożonego zamówienia można uzyskać nawet -12% rabatu. Istnieje także rabat kumulacyjny ;-) poniżej tabelka jak to wygląda w liczbach.

spacer.png

Aby dopisać się do grupy rabatowej, należy założyć konto w sklepie Bestseller.pl i podesłać nam w tym temacie lub na PW adres mailowy lub login - wtedy dopiszemy konto, a Ty po zalogowaniu się będziesz już widział wszystkie ceny po rabacie.

Edytowane przez Bestseller

Witam,

Chciałem uprzejmie prosić o dopisanie mojego konta w Państwa sklepie do tzw. grupy rabatowej forum a4-klub.

Mój nick: ciery

Mój e-mail: [email protected]

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Ryszard Ciesielski