Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam wszystkich audi maniaków

Rok temu nabyłem audi a4 b7,przesiadlem się z audi 80 b3 i jest kosmos mam parę rzeczy do ogarnięcia które wolę zrobić sam przy okazji się czegoś nauczę

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witam wszystkich posiadam starą A3 i przymierzam się do zakupu A4 B7 mam nadzieję że wasza pomoc i doświadczenie pomoże mi rozwiać wszystkie wątpliwości przed zakupem jak i po. Pozdrawiam.

,,,

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy aut marki Audi ;-) Zakupiłem swoje pierwsze w życiu Audi i mam nadzieje ze będzie to długoletni związek ;-)

Witam was bardzo serdecznie,

Jestem nowy i poruszam się a4 b8 2.0 tdi Cagb. Jak wam się sprawują te silniczki?

Btw mam dość spore drgania przenoszące się na samochód przy większym przeciążeniu sprzęgła, najczęściej ruszając pod górę. Ktoś miał coś podobnego?

Pozdrawiam i miłego weekendu ?

Witam wszystkich. Moje auto Audi a4 b6 2.0Alt 2001r. Sedan

Od pewnego czasu mam problem z elektryką . Aktualnie szukam pomocy z zablokowanymi tylnymi drzwiami

Dostałem się do kostki 20PIN w słupku B chcę na krótko odblokować zamek

Czy może ktoś wie pod które piny wpiąć się plusem i minusem?

Edytowane przez Dany77

,,,

6 minut temu, Dany77 napisał:

Poprawiłem profil

hmm, no nie do końca bo masz atl zamiast alt a 2 to że alt to nie fsi z tego co wiem tylko mpi, na szczęście.